Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki terhesen megy férjhez?

Figyelt kérdés

Egyik rokonomnak most volt esküvője, terhes, és már eléggé látszott is.


Ilyenkor mire gondolnak az emberek?


Azt tudom, hogy régebben ez szégyen volt, és azt gondolták eleve azért veszik feleségül, mert terhes lett.


Olyat is hallottam, hogy valaki inkább a szülés után házasodott, mert nem akart nagydarabokra való menyasszonyi ruhát, meg, hogy az esküvői képeken úgy nézzen ki, mint aki elhízott.

Sok nő, aki vékonyabb, ilyenkor pufisabb lesz arcra is, de van, aki felkarra is hízik, és ez szembetűnő.


márc. 26. 12:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom mond e neked valamit az hogy: babavaro csok plusz max pro.



Szívesen.

márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

#1


Miért, ha szülés után lesz házas, akkor nem lehet felvenni a támogatásokat?

márc. 26. 13:01
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit kéne gondolni? Megint ez a mások életében kutakodás. Hatalmas katasztrófa, hogy terhesen ment férjhez. Ilyet még a világ nem látott.


Neked nem mindegy amúgy? Majd te nem terhesen mész férjhez és szerinted akkor nem maradsz szégyenben.


Megszólnak az emberek ha sosem mész férjhez, ha sosem szülsz, ha 18 évesen mész férjhez, mert korai. Ha 40 évesen mert az késő már. Ha terhesen házasodsz az is baj, ha a házasságkötéstől számitva 10 év múlva vállalsz gyereket természetesen azt is meg kell szólni.

Gyomorforgató már.

márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapos terhesen nagy pocakkal vettem el a feleségemet 17 éve.

Magasról tettem rá hogy mit gondoltak az emberek.

Azóta is boldog házasságban élünk két gyerekkel.

márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Metionin ***** válasza:
100%

2. Nem, feltétel a házasság, különben nincs lóvé.


Egyébiránt magánügy de tény, hogy sokan akik inkább házasodtak volna már szülés után, kénytelenek terhesen a csok miatt.

márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#3


Nem ítélkezem, csak feltettem egy kérdést!

márc. 26. 13:08
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen csupa jóindulatból tetted fel.
márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#5


Tudom, hogy a házasság feltétel, csak azt nem tudtam, hogy az ideje is számít-e, mondjuk babavárónál, nyilván annak a nevében is benne van.

De CSOK-nál nem tudom hogy van ez, volt változtatás, hogy meglévő gyerekre már nem lehet, ha jól tudom.

márc. 26. 13:12
 9/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem gáz. Én azt szoktam gondolni, hogy csak a gyerek miatt veszi el a férfi.
márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#7


Nem rosszindulatból tettem fel. Hanem, hogy ki mit gondol róla.


Nekem első körben az jutott eszembe, hogy baromi kényelmetlen lehet terhesen, nagy hassal, pláne, ha fogadás is van utána.

Ha én ilyen helyzetben lennék, lehet várnék vele.

De azt is megértem, ha valaki terhesen teszi, az ő dolga.

márc. 26. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!