Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért nem ülnek le...

A nők miért nem ülnek le pisiléskor a WC ülőkére?

Figyelt kérdés

Az előbbi, más által kiírt női mosdós kérdés juttatta eszembe. Nyilván amikor már eleve olyan szennyezett, akkor érthető teljesen, de én arra értem, amikor se összepisilve, se összekulázva, se összevérezve nincs az ülőke, mégsem ülnek csak guggolnak meg egyensúlyoznak felette, hát persze, hogy megy szét a pisi.

Miért nem lehet leülni WC-re ha látszólag tiszta? Úgyis a combotokkal értek hozzá a WC-hez, nem a nemi szervetekkel. De még akár azt is meg lehetne csinálni, hogy téptek WC papírt és arra ültök, nem közvetlen az ülőkére. Miért jobb guggolgatni? Ismétlem amikor tiszta mosdóról van szó.



márc. 26. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Mert félnek hogy valami beugrik a lyukba,
márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Mert ilyen hópihe világ van. Azt hiszik olyan könnyű összeszedni egy fertőzést. Hamarabb lesz baja attól, ha a kilinccsel becsukja az ajtót, papírt tép, és azzal a kézzel töröl, mint attól, hogy a combjával ráül. Csak ehhez józan paraszti ész kell. Az pedig nem mindenkinek van.
márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem undorító, akkor is, ha tisztának tűnik. Otthon vagy a barátnőméknél nyilván leülök, de random helyeken nem. Szemölcsöt, bőrfertőzést a combom is kaphat, úgyhogy blöehh
márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Nekem már lett kiütéses a combom, fenekem nyilvános wc után, kösz nem kérek többet belőle.


Egyébként ha muszáj ráülnöm nyilvános mosdóban (pl nagydolog), akkor papírral megoldom.

De egy fél perces pisit kibírok pucsícsott helyzetben is.

márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%

Akkor gondolom gumikesztyűvel jártok pisilni, hiszen a támaszkodástól a tenyéren, kézen is kialakulhat szemölcs.

A vizezett, kamuszappan sem elég a fertőtlenítéshez.

(Plantprotecting)

márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Ezt egy férfi nem is fogja megérteni. Attól, hogy "nem kapok el semmit" még nem fogom tudni ki ült rá előttem.

Te miért nem iszol olyan üvegből, amiből más már ivott és ő nem beteg? Vagy miért nem húzod fel ugyanazt az arcmaszkot, amit más már hordott, de ő sem beteg? Ezer hasonló példát tudnék írni. Remélem érted.

márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
#5 nem támaszkodunk a kezünkön 😂😂 sőt, fejen se állunk közben
márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
5-ös, tudod mi az, hogy pucsítás? Gondolom nem nagyon láthattad még életed során, ha szerinted ahhoz a kézre kell támaszkodni.
márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

Annyira szeretem ezeket a feltételezéseket, meg azt látni, hogy ha valaki mást ír, mint ami elvárt, miket indít el az emberekben. Egyből elhisztek mindent, feltételeztek. Semmi kérdés, semmi érv, megbeszélés.

Nagyon kemények vagytok. És magányosak. 😞

márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Én se szoktam otthonon kívül ráülni, mert úgysem esik nehezemre guggolni, így is szoktam meg, tehát minek ülnék rá? Ki tudja, mit kaphatok el, de még ha semmit sem, akkor is jól mondja a 6-os, egyszerűen nem gusztusos.
márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!