Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk pisiléskor hátra húzzátok...

Fiúk pisiléskor hátra húzzátok a fitymát vagy ráengedett bőrrel pisiltek?

Figyelt kérdés
2023. szept. 20. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván hátra húzom, ha nem húznám akkor a pisi esetleg még nem oda menne ahova szeretném.
2023. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pillanat kérdése, attól függ, épp mi a jó. Van hogy hátra kell húzni mert különben össze vissza megy, ahogy az előttem szóló is írja, de van, hogyha vissza húzom, akkor is ez a helyzet.


Egyébként a legjobb, de nyilván "nem férfias" megoldás az ülve pisilés, akkor tutti oda megy, ahova kell neki!

2023. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Speciel én ha visszahúznám akkor menne össze-vissza. Az előbőr egy "tubust" képez neki és ott jön ki szépen egyenletes sugárban.
2023. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hátra húzom.
2023. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak annyira húzom hátra, hogy a húgycsőnyílás teljesen szabaddá váljon. Így nem lesz pisis a fityma és nem téríti el közben a vizelet útját.
2023. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Alap hogy hátra

Úgy lehet célozni

2023. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig hátra van húzva, de szerintem alap hogy ilyenkor mindenki hátrahúzza.
2023. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sosem húztam hátra, mert azt hittem az a normális. Már kisfiúként is extrán túllógott a fitymám, hogy lehetett látni a vizeletsugár nyomását. Aztán lehet a tinédzserkori maszturbálásokkor, de még jobban kinyúlt és túllógott 4-5 cmre. Akkor untam meg a visszatérő gyulladásokat, az enyhe feszülést erekcióban, majd körülmetéléssel az urológus rövidre vágta ezt a problémát.
2023. szept. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem húzom hátra.
2023. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én befőttes gumival elkötöm.
2023. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!