Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért nem ülnek le...

A nők miért nem ülnek le pisiléskor a WC ülőkére?

Figyelt kérdés

Az előbbi, más által kiírt női mosdós kérdés juttatta eszembe. Nyilván amikor már eleve olyan szennyezett, akkor érthető teljesen, de én arra értem, amikor se összepisilve, se összekulázva, se összevérezve nincs az ülőke, mégsem ülnek csak guggolnak meg egyensúlyoznak felette, hát persze, hogy megy szét a pisi.

Miért nem lehet leülni WC-re ha látszólag tiszta? Úgyis a combotokkal értek hozzá a WC-hez, nem a nemi szervetekkel. De még akár azt is meg lehetne csinálni, hogy téptek WC papírt és arra ültök, nem közvetlen az ülőkére. Miért jobb guggolgatni? Ismétlem amikor tiszta mosdóról van szó.



márc. 26. 18:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Edesem, mas herpeszes valaga nem hagy lenyomatot.
márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
#9: Úgy látom nem sokan vevők arra, hogy elmondásod alapján azért vagy itt, hogy az észt oszd. :) Én is rendszeresen nyomom a pirosat a válaszaidra mert ritka irritáló vagy.
márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

"Miért nem lehet leülni WC-re ha látszólag tiszta?"


Látszólag! A látszólagnak meg köze sincs a valósághoz. Rohadtul nem higiénikus. Na most akkor egy kis ízelítő.. Nyilvános wc-ben rettenet sokan megfordulnak, hajléktalanok, hüvelygombások, bőrgombások stb is. Ki pisil, ki kakál, mi menstruál, vagy éppenséggel hány. Attól, hogy némi papírral letörli az ülőkéről a felsoroltak közül az aktuálisat, még bőven marad ott piszok és fertőzésveszély. Vannak olyan fertőzések, amik feljutnak a méhbe és meddőséget okoznak. Kell még sorolni?

márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
Félnek a fertőzésektől.
márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%
Kaptatok már herpeszt pl a budiülőkétől? Nekem volt sikerem ezzel kapcsolatban. Így köszi, de nem ismételek inkább. Van más vírus is ami elkapható. Na így űlj a kolótyóra! Én lehúzható wcpapir ülőkével teszem max ha nincs kedvem guggolni épp.
márc. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

A válaszolók magányosak, mert nem tudtad, hogy nem kézzel tartjuk magunkat a vécé felett.


Egy "bocs, tévedtem" elég lett volna.

márc. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Gáz úgy véleményt írni, hogy semmit nem tudsz a női wczési szokásokról. Nem véletlenül nem ül senki rá. Fiatalon én is simán ráültem és meg is lett az eredménye. Igaz a munkahelyemen, mert "tiszta volt". Csak a drága kolléganő összeszedett valamit és így szépen átkerült hozzám. Szóval soha többé. Én mindig normálisan hagyom magam után a wc-t. Főleg mivel amúgyis takarító vagyok. Láttam és látok is sok mindent a wckben. Nem azzal van a baj, hogy guggolnak és lepisilik vagy levérezik, lefossák mert van ilyen, hanem az hogy nem teszik maguk után rendbe legalább wc kefével.
márc. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!