Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mc Isti tényleg ennyire...

Mc Isti tényleg ennyire retardált, vagy rájátszik?

Figyelt kérdés

márc. 27. 12:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
10-es, nagyon jól látod a helyzetet, szerintem is így van. Egyébként Mc Istinél csak azok vannak lejjebb, akik küldik neki a pénzt, ajándékokat. Megszűnnének a "donések", megszűnne hamar a jelenség is. De ahogy az emberek kinevették, majd megunták és eldobták a Varga Irént, meg a többit is, mint egy zsebkendőt, ugyanúgy meg fogják unni a Memphis cipellős "hősünket" is. Már most is lejtőn van az élete, de a száguldás a teljes őrületbe a totális érdektelenség után fog elkezdődni. De szegény egyszerű, mint egy faék, nem fogja fel a saját életét sem. Ennyiből sajnálom, egyébként meg nagyon káros jelenségnek tartom.
ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
11., egyetértek. Én pár hete “fedeztem fel” hősünket, és akkor még olyan vegyes érzelmekkel fogadtam a tevékenységét, mint bosszantó, kellemetlen, szánalmas... de mostanra már rendesen sajnálom a fazont. Gyakorlatilag az internet udvari bolondja, aki igazából fel sem fogja, hogy az (ezért nem vádolhatjuk azzal, hogy rájátszik bármire is). Ő vér komolyan elhiszi magáról, hogy képzett zenész, világutazó, vlogger, elismert közszereplő... miegymás, miközben a “rajongói” csak azért tartják, hogy végigröhögjék a szerencsétlenkedéseit. Én mindenesetre úgy vagyok vele, hogy ha már eladja magát bohócnak, akkor gyűjtsön minél több pénzt, élményt, tapasztalatot, és sose jöjjön rá arra, hogy valójában mennyire kellemetlen önmagára nézve a tevékenysége.
ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Bocsi hogy itt teszem fel a kérdést, de ki a bánat ez az MC Isti?

Mitől lett "híres"?

Sosem hallottam róla.

máj. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Lakatos Hasbulla Alival szokott párbajozni a francia idegenlégióssal tiktokon. Nem szokott nyerni de már fejlődött annyit a párbajokból, hogy át tud ugrani egy széket háromból kétszer. Állítása szerint boxoló, de amikor a stuval ment volna össze Miskolcon inkább lemondta a bulit az ananász.
máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

13

Attól, hogy mennyire buta és arrogáns proli. Egyik emlékezetes slágerének refrénje: "fekszem az ágyon, f.szom a szádon, jeee". Én a videómániáról ismertem meg, azóta egy kicsit a guilty pleasure-öm a csávó, de a csatornáját eszemben sincs felkeresni :D

máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Isti nagy kommandós. Vannak kommandós cuccai, kommandós gatya, minden.


Orvosnak is tanult.


Nekem a kedvenc videóim tőle, mikor nagyon angolosan próbál meg kimondani dolgokat:

Kebáb, börger, endroid tíví.


Igazából szégyellem az életemnek ezt a részét, de én szoktam nézni rendszeren a videóit Trashcityn. Senki nem gondolná rólam a környezetemben. A halálos ágyamon majd bevallom és meggyónom egy papnak, mielőtt megkapom az utolsó kenetet.

máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy off, de Sodi lore-t követi valamelyikőtök?
máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!