Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire veri magát ennyire?...

Mire veri magát ennyire? Mitől lett olyan büszke? A nagy semmire?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek 20 éves. Tehenészetnél dolgozik a TSZ-be feji a teheneket. Van neki egy nője (arról nem írnék mert bűn ronda, de nem nézem le, ez ebből a tekintetből legyen relatív) van neki autója (olyan autója aminek alul a kasznia elvan rohadva) valószínűleg már a műszakin sem menne át mert annyira rossz állapotba van. A szülei lakása putri (voltam náluk már nem 1x) a ház falán darabokban málik a vakolat. Probálták hungarocellozni, de katasztrófa. Trehányul van felrakva (ha ti látnátok hogyan rakták fel) akkor jó eséllyel nagy idiótának neveznétek a készítőjét. Lett nekik gyerekük (valószínűleg nem a gyerektől van a gyerek) hanem a gyereknek apja csinálta fel a gyerek csaját. Egyáltalán nem hasonlit a gyerekre, inkább az apjára.

Az udvaruk rendetlen, mindenhol a kosz és a mocsok van.


2 éve 300.000 ezres kötbért kaptak az áramszolgáltatótól, mert a hülye gyerek úgy gondolta hogy lemágnesozza a villanyórát (amikor levette a mágnest, akkor meg megállíthatatlanul pörgöt) én jelentettem be az E-ON-nak a szabálytalan vételezést (valószínűleg nem is tudtak lopni) mindegy is mert jól kiszámláztak nekik.

Kérdezem én: Mégis mire olyan büszke ezek alapján az illető? Mire vág fel? Nem inkább vissza kéne venni az arcából? Rettentő gáz az hogy egyes emberek felvágnak a nagy semmire. Megértem ha tényleg az ellentéte lenne, akkor azt mondom hogy oké hogy van mire felvágni. Na de pont az van, hogy nincs mire.


Akkor most én is vágjak fel hogy megvan nagy motorból korlátlanra a jogsim? Vágjak fel hogy 118 grammos 18K arany láncom van? Vágjak fel, hogy van egy Yamaha Sport gyorsasági motrom? Vágjak fel hogy a lakásunk rendezett, nem retkes stb?


Nem, nem vágok fel, mert nem leszek attól se több se kevesebb ha értitek mire célzok. Nem vagyok gerinctelen féreg hogy felvágjak pedig megtehetném. De nem teszem!


Ti is utáljátok az ilyen embereket?


Elnézést hogy indulattal írtam le de tényleg irritáló. Az ilyen ember egyáltalán nem irigylésre méltó (ő ezt gondolja) a kutya se kiváncsi rá. Beképzeli, és elvan szállva magától.



24F



2021. jan. 15. 06:08
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Beszűkültél egy primitív, nyomorult ember környezetébe, aki próbál valahogy boldogulni, de nem megy neki még a lopás sem. Eleve biztató, hogy legalább dolgozik és nem a "segílykét" követeli a "paraszttól".

Van elég baja, próbál lábon állva maradni a maga módján, nyilván nincs jó kedve, úgy általában. Mi más maradt neki, mint legalább, hogy dolgozhat, meg a maradék emberi tartása, emberi büszkesége. Ne akarj még te is rúgni rajta. Nyilván azt akarja, hogy úgy általában hagyják békén.

.

Lépj ki ebből. Foglalkozz csak saját magaddal. Ne marj bele még te is.

2021. jan. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha téged ilyen emberek érdekelnek, te sem vagy feljebb szint. Minek haverkodsz akkor ilyen süllyedtekkel? Nem is értem.
2021. jan. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
1-es vagyok. Elégedj meg azzal, hogy feljelentetted, és csak 300 ezerrel lóg a szolgáltatónak, nem pedig milliókkal. Hagyd békén, szállj le róla. Ne keresd a társaságát. A kötelezőn túl ne foglalkozz vele.
2021. jan. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Neked ezzel a sráccal van vagy volt valami személyes konfliktusod, különben nem foglalkoznál vele ilyen részletekbe menően.

Hol törtetek borsot egymás orra alá?

Mondjuk te ott, hogy felnyomtad az eon-nál, és ő?

2021. jan. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Fölfelé mérd magad, ne pedig lefelé.
2021. jan. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Valamiért csak érdekel, ha ennyit írsz róla. Mellesleg vicces ahogy azt írod, hogy nem vágsz fel, miközben hozod a példákat hogy mivel tehetnéd. Ezzel gyakorlatilag pont azt csinálod, de mindegy.
2021. jan. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Te, én ott visszaköptem a teámat, hogy a nagyapitól van a gyerek, mert rá jobban hasonlít. Akkor az én gyerekem apja a nagyanyja :D Na ennyire érdemes elhinni a többi agymenésedet... :D
2021. jan. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Miért érdekel téged kérdező?

Lefelé mindig könnyű mérni magunkat, de felfelé már nehezebb!

Szerintem jobb ha békén hagyod, és le szállsz róla!

2021. jan. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lesz ebből
2021. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Juj, de rosszindulatú a kérdező!! Áskálódó, ármánykodó lélek! Az ilyenektől mentsen meg az ég mindenkit!
2021. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!