Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az milyen betegség ha egy...

Az milyen betegség ha egy férfi jóval fiatalabbnak néz ki a koránál, mondjuk 30 éves helyett 22 évesnek néz ki?

Figyelt kérdés
Ez szellemi visszamaradással is jár.

márc. 27. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem
márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Thunderfairy ***** válasza:
83%
Ez nem betegség.
márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

75 vagyok, 60-nak néznek.

Akkor beteg vagyok?...

márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

"Ez szellemi visszamaradással is jár."


Volnál szíves a forrást linkelni, hogy mégis hol olvastad ezt a fene nagy sületlenséget? Nyilván nem az ujjadból szoptad. 😀

márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem mondanám betegségnek, csak figyel önmagára, nem piál/drogozik, stb.
márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Genetikai 🤣🤣🤣🤦‍♀️
márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ezt egészségnek és genetikának nevezzük, nem betegségnek. Engem 23-24 év körülinek néznek és közben 35 éves vagyok. Bár tény, hogy bizonyos dolgokban tényleg inkább huszonévesekre hasonlítok. Tehát például nem tervezek családot, alkalmanként bulizok, nemrégen kezdtem csak folyamatosan utazgatni. Mellette pedig mégis megviselt az élet durva dolgokkal és van egy nagyon komoly rejtett oldalam, de azt kevesen ismerik. Szerencsére összeszedtem magamat valamiből annyira, hogy visszarázódtam. Átmeneti időben hirtelenül látszódott a korom és elkezdett hullani a hajam, de nagy szerencsével visszafordult.
márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nas és? 46 éves férfi vagyok. És még sokan csak 30-nak néznek. És ez nem most kezdődött nálam. 20-22 évesen még mindig gyereknek néztek.
márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
Ne akarjál mindenkit beskatulyázni.
márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tatyó ***** válasza:

Amit Te írsz olyanról nem tudok


de ilyen van:


Hallermann-Streiff szindróma

ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!