Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az milyen betegség hogy...

Az milyen betegség hogy Fiatalabbnak érzem magamat a koromnál?

Figyelt kérdés
Mint egy gyerek. Olyan 7-13 közötti. Undorítónak tartom a szexet, és éretlen vagyok gondolkodásilag. 18f
2019. júl. 24. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem betegség, hanem későn érő típus. Mért akarod mindenáron betegnek találni magadat? Majd megérsz. DE ha vidámabb és játékosabb maradsz az átlag felnőttnél, az csak jó.
2019. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Aszexualítás...
2019. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is így vagyok. KB. 10 év elmaradásom van szerintem. 36 éves vagyok most, kB 25 évesnek felelek meg szerintem.
2019. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szintén 35 vagyok, 10 év lemaradásom van. :)
2019. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Ez inkább aszexualitás. 18/l és engem néha a kelleténél is jobban érdekel..

(Köszi mánia x)

2019. júl. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
undorítónak tartod a szexet... Az baj. Ennyi idősen nagyon nagy baj. De remélhetőleg majd lesz egy lány, akinek már a puszta látványától a combodon végig...
2019. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még 23 évesen is undorítónak tartottam a szexet. Most 43 éves vagyok, néha szexelek valakivel, aki esetleg benne van, de úgy látom az emberek sem nagyon akarnak szexelni. 43 évesen most 16 évesnek érzem magam és próbálok az ilyen korúakkal barátkozni, de nem vesznek be ;) Azt mondják, hogy "jónapot!"
2019. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Mert ha 43 évesen a mi nyelvünkön szólsz hozzánk, az ijesztő. Bocs, de túl öreg vagy a szlengekhez, az apánk lehetnél, és fura, ha velünk barátkozol
2019. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!