Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy velem mindig...

Hogy lehet, hogy velem mindig történik valami szerencsétlenség?? Baromira elegem van már..

Figyelt kérdés
Pár napja láttam személyesen élőben egy villamosgázolást, amikor villamos alá került egy nő, láttam a vérző, mozdulatlan testét. Rendesen traumatizált a szitu.. Ma meg elkaptam valami g€ci vírust, ami miatt egész nap haldokoltam... Vagy fél tucat csomag papírzsebkendőt elhasználtam, állandóan folyik az orrom. Mi az Isten van már, komolyan?? Mi van az élettel? Mostanában nagyon nincs rendben valami.

márc. 27. 20:28
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
9# Tényleg nem volt könnyű hetem. Nem hazudok..
márc. 27. 22:07
 12/35 anonim ***** válasza:

De direkt lépett elé vagy baleset lehetett?

Biztos borzalmas volt. Engem a gondolata is sokkol. Nem tudom, hogy heverném ki.


Mostanában rengeteg a beteg. Mindenféle hülye virus van.

márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
50%
Ez a villamos dolog hol történt? Mennyi idős volt a nő?
márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Véletlen léphetett. Én messze voltam, de annyit láttam, hogy ráesik a sínre. Fel akart szállni a villamosra, de addigra már becsukódott az ajtó és beesett a villamos és a sín közé..
márc. 27. 22:20
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Én a lámpánál sétáltam át, mellettem a kereszteződésben egy motoros figurába belement egy autó, a motor a levegőben atomjaira hullott miközben a csóka felrepült a levegőbe és bámm az aszfalra, egy koppanás hallatszott utána semmi, helyszínelés. Nem tudom hogy túlélte -e, pár éve volt a Dózsán.
márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
13# Talán negyvenvalahány éves.. Reménykedtem pedig, hogy a mentők vissza tudják hozni az életbe..
márc. 27. 22:22
 17/35 A kérdező kommentje:
Most meg folyik a taknyom állandóan, fülem be van dugulva, lehet lázas is vagyok.. Ennyi szar egy héten.. Pedig még csak szerda van.
márc. 27. 22:26
 18/35 anonim ***** válasza:

14. Jéézusom, ez a legrosszabb! Egy jótanács, ne rohanjatok a vágányos járművek után, főleg ha csúszós az idő, én egyszer megtettem, felléptem a lépcsőre, megcsúsztam és alásodródtam, még a kapaszkodót tudtam fogni, úgy húztam fel magam hogy félig a szerelvény alatt voltam, ha becsukja az ajtót és elindul akkor lehet hogy nekem végem!


Ezt pont mai:


[link]

márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
18# Jesszusom, vigyázz magadra máskor jobban!!
márc. 27. 22:33
 20/35 anonim ***** válasza:
Most már nem rohanok köszi, átgondolom! Nem számít ha elkések, inkább késsek el minthogy így járjak!
márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!