Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy velem mindig...

Hogy lehet, hogy velem mindig történik valami szerencsétlenség?? Baromira elegem van már..

Figyelt kérdés
Pár napja láttam személyesen élőben egy villamosgázolást, amikor villamos alá került egy nő, láttam a vérző, mozdulatlan testét. Rendesen traumatizált a szitu.. Ma meg elkaptam valami g€ci vírust, ami miatt egész nap haldokoltam... Vagy fél tucat csomag papírzsebkendőt elhasználtam, állandóan folyik az orrom. Mi az Isten van már, komolyan?? Mi van az élettel? Mostanában nagyon nincs rendben valami.

márc. 27. 20:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Kezdj el gyorsan pozitív dolgokat táplálni az agyadba. Es akkor más program fog lefutni az életben is.
márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
1# Láttam, ahogy az asszony beesik a villamos alá, igaz nem közvetlen közelben voltam, hanem szemközt a járdán. Ma meg elkaptam valami gyilkos vírust.. Mi a picsa van??
márc. 27. 20:38
 3/35 A kérdező kommentje:
2# Láttam a testét vértócsában feküdni. Sajnos a mentők már nem tudtak segíteni rajta. Most meg ledöntött ez az ócska kór... És nem akar elmúlni, állandóan folyik a taknyom.. Átok van rajtam.
márc. 27. 20:40
 4/35 anonim ***** válasza:
68%
Csak annyit mondhatok, hogy reménykedni kell a jóban, mindenkinek van szar időszak az életében, aztán hirtelen elmúlik... legalábbis én átéltem ezt, 2-3 évig mindig csak jött a baj. Aztán hirtelen elmúlt. Nem tudom mitől... az átokra én is gondoltam. És most hatványozottan mintha mindenkire le akarna csapni az átok, a gazdasági válság is hozza magával a negatívat kollektíven.
márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk ha ennyire agybajos vagy ettől, az biztos nem old meg semmit.
márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
5# Igazad van, végülis mindennapi látvány vértócsában fekvő hullát látni, aki villanos alá sétált.. Jó, akkor még nem volt az.. Nekem ez fáj, hogy átéltem...
márc. 27. 21:12
 7/35 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sajnálom, biztosan nem könnyű neked és persze, hogy nem mindennapi látvány.

Van, akivel meg tudod ezeket beszélni? Jóbarát, szülő, partnered?Nyugodtan sírd ki magad, ha úgy érzed.

Én harmadik napja fekszem itthon vírusos meghűléssel, haláleset is történt a családunkban. Igaz, fel voltunk készülve. Nyilván nem verseny, nem azért írom, és azt is tudom, hogy mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.

De próbálj meg egy kis belső izomzatod építeni. Sajnos az élet elmúlik egyszer. Ezt el kell tudni fogadni. Ilyenkor mindenki arra gondol, főleg balesetnél, hogy milyen rövid is. És az, valóban az ahhoz, hogy kesergéssel töltsük és csak a negatívat lássuk. Tényleg próbálj meg inni egy finom mézes teát, vagy valami enyhe nyugtatósat, kapcsolj valami bugyuta sorozatot és próbálj pihenni, pozitív dolgokra fókuszálni. Hogy holnap felkel megint egy új nap és számodra tele van lehetőséggel. Persze ha nagyon beteg vagy, nem biztos, hogy holnap lesz a napja, de remélem érzed, hogy mit szerettem volna írni. Jobbulást neked és nagy ölelés. ❤️

márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Mi van, ha valami halálos vírus?
márc. 27. 21:37
 9/35 anonim ***** válasza:
Te most direkt provokálsz minket?
márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
9# Dehogyis. Szeretnivaló vagyok és édes, mint a puszedli.. 😊😊😇😋
márc. 27. 22:05
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!