Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy velem mindig...

Hogy lehet, hogy velem mindig történik valami szerencsétlenség?? Baromira elegem van már..

Figyelt kérdés
Pár napja láttam személyesen élőben egy villamosgázolást, amikor villamos alá került egy nő, láttam a vérző, mozdulatlan testét. Rendesen traumatizált a szitu.. Ma meg elkaptam valami g€ci vírust, ami miatt egész nap haldokoltam... Vagy fél tucat csomag papírzsebkendőt elhasználtam, állandóan folyik az orrom. Mi az Isten van már, komolyan?? Mi van az élettel? Mostanában nagyon nincs rendben valami.

márc. 27. 20:28
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
20# Remélem nem motorozol.. Az egy nagyon veszélyes műfaj!!
márc. 27. 22:37
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Ésszel kell csinálni mindent, hideg fejjel, körültekintően!
márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
22# Vigyázz magadra. :)
márc. 27. 22:39
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
A motorosnál is az volt a baj hogy nem figyeltek, mert konkrétan egymásba rohantak. Azt nem tudom kinek lett volna elsőbbsége, de van egy olyan érzésem hogy a motoros még át akart szambázni és telibe kapta a kocsi. Na most az autósnak is figyelni kellett volna, de ott meg az a necces hogyha hirtelen lefékez ő belé mennek hátulról és akkor tömegkarambol. És itt még arról sincs szó hogy 200-al mennek, csak egyszerűen nem figyelnek, nem adják meg egymásnak az elsőbbséget, ügyeskednek.
márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
23. Hát te is ha ilyen ez a hét, márpedig nekem sincs jó véleményem róla, valami van a levegőben!
márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

"valami van a levegőben!"


Nem én voltam.. 🤭🤭

márc. 27. 22:46
 27/35 anonim ***** válasza:
50%
Még jó! :) Akkor lehet hogy én! :)
márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
57%
Logikus: a baleset látvány nagy stressz volt számodra. A stressz pedig gyengyíti az immunrendszert és máris könnyebben leterítenek a vírusok.
márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Örülj,h csak ennyi baj történt. Nekem meg 2 rákos lett a családomban az elmúlt években.
márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
29# Sajnálom.. 😞😞
márc. 27. 23:54
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!