Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy velem mindig...

Hogy lehet, hogy velem mindig történik valami szerencsétlenség?? Baromira elegem van már..

Figyelt kérdés
Pár napja láttam személyesen élőben egy villamosgázolást, amikor villamos alá került egy nő, láttam a vérző, mozdulatlan testét. Rendesen traumatizált a szitu.. Ma meg elkaptam valami g€ci vírust, ami miatt egész nap haldokoltam... Vagy fél tucat csomag papírzsebkendőt elhasználtam, állandóan folyik az orrom. Mi az Isten van már, komolyan?? Mi van az élettel? Mostanában nagyon nincs rendben valami.

márc. 27. 20:28
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
33%
#29 Lehet hogy turbórák.
márc. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
31# Ilyenekkel nem szabad viccelődni. Legyen mindenkinek egészséges, hosszú, boldog élete! 🙂😇😇
márc. 28. 00:47
 33/35 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem vicc, mai jelenség, oltás mellékhatás.
márc. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

#33

Tényleg van ilyen. Ismerőseim között is. Meg hallok esetekről, hogy az oltás előhozta, de legalábbis felgyorsította a rák súlyosbodását 😡

márc. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Na bazdmeg.. 🤦‍♂️🤦‍♂️
márc. 28. 08:48
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!