Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként,ha betöltöm az 50-et,...

Nőként,ha betöltöm az 50-et, muszáj rövid hajat vágatnom?🥹

Figyelt kérdés
Szinte a 90%rovid haju ebben a korban. Én nagyon szeretem a hosszú hajam de lehet öreg koromban annyira rossz minőségű lesz hogy muszáj csunya fius hajat vágatnom?🥺
márc. 28. 08:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem muszáj. Kinek akarsz megfelelni, nem magadnak?
márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem muszáj. Maradhat a tucat sablon egyenhosszú is, főleg ha középen van elválasztva. 🤷‍♀️
márc. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
15%
2:)))
márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Szerencsére nincsen ilyen gondom. 24 éves korom óta rövid a hajam. Volt 6 szál a fejemen, így abból a hosszú sehogy sem mutatott. Most van 3.Így még gázosabb lenne. Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz. Elsősorban úgyis az fogja eldönteni, hogy milyen állapotban lesz a klimax idején a hajad.
márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

2-inkabb mint a total noietlen kisfius fizura :)


Elhiszem hogy most mindjárt megjelenik itt egy tucat "nekem a rövid sokkal jobban áll" tipus de a valóságban kb 100/10nek áll jól a rövid haj+kerdezzuk meg a férfiakat is hogy rövid vagy hosszú hajjal szebb egy nő

márc. 28. 09:03
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki olyat hordjon amivel jól érzi magát kérdező. Nem kell lenézni senkit sem a választása miatt, ahogyan azt jelenleg te is teszed.
márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Hát itt nálam az irodában két 50-es, de karcsú kollegina van, egyik sem vágatta rövidre ;s szerintem nem is tervezik. (Hál'Istennek...)

Viszont van egy 30+ éves aki rövid frizurás, de nem mondanám hogy ettől csúnya lenne.

márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
55%
Van paróka is. Szerintem nekem az lesz.😀
márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
28%
Engem aztán kvára nem érdekel, hogy a pláza picsás hajú nőkre elélvező hímek mit gondolnak. Nekem olyan frizurám van, ami nekem megfelel. Javaslom neked is, hogy ne az ő elvárásaik szerint élj kizárólag. És nem azért élsz elsősorban, hogy a faszukat izgasd a külsőddel. Nem kell lábtörlőnek lenni csak azért, mert lóg egy kis krinolin a lábuk között.
márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindenki a pasiknak akar megfelelni, sőt a legtöbb nő nem a pasiknak öltözik. Mindenki szereti a szépet. Belőled is kedves 9-es válaszadó ömlik a fusztráltság. Tutira nem vagy megelégedve magaddal különben magasról sza* nál arra, hogy ki mit szeretne és miért. Nem te se szereted magadon azt a rövid hajat, csak így jött ki. Ennyi
márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!