Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hosszú szemkontaktus férfi és...

Hosszú szemkontaktus férfi és nő között biztosan a vonzalom jele? Más okból előfordul?

Figyelt kérdés

Csak köszönőviszonyban vagyok a férfival, aki hosszú másodpercekig, kb. tíz méterről, mosolygás nélkül nézett rám munka közben. Viszonoztam a szemkontaktust, bár nem értettem, úgyhogy egy idő után elfordítottam a fejemet, majd újra visszanéztem, láttam, hogy még mindig néz. Olyan abszurdnak tűnt, hogy elnevettem magam, amire ő is nevetett, lehajtotta a fejét.

Ezzel biztosan a vonzalmát fejezte ki? Vagy más oka lehetett?

Ha előbbi, akkor mi erre a viselkedésre a pozitív, megerősítő és mi az elutasító válasz részemről, ha legközelebb előfordul?


márc. 28. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vonzódik hozzád. Az,h elnevetted magad és elfordítottad a fejed, vehette annak is,h zavarba hozott téged. Az elutasítás simán, csak annyi lenne, h nem nézel rá, ha szavakat nem akarsz használni.
márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"amire ő is nevetett, lehajtotta a fejét." ennél a résznél kezdtem el úgy gondolni, hogy igen, valószínűleg erről van szó. De nyilván nem lehet kizárni mást sem, szóval én keresnék egyéb jelet is
márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Siman meg szoktam mondani,h nem erdekelsz. Soha nem sertodott meg senki.

A pozitiv megerosites az is,hogy hagyod a szitut. Nem ellenkezel.

márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vmi szociális zavar jele, hogy beszélni nem tudnak.
márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!