Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen névjegykártyát csinálta...

Milyen névjegykártyát csináltatnátok amivel 100% hogy felhivnátok a másik ember figyelmét?

Figyelt kérdés
márc. 28. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nevjegykártya helyett kiragasztottam lépcsőházakba ahogy a munkasok is szokták es vannak is ugy számaim hogy pl varrást ruhajavitast vállalok es alatta a letéphető telszámok.


Habár szerelők kereséséhez már találtam jobb oldalt. Perceken belul hivnak ezren ha kiírok vmi munkát. Pl ajtocserét szeretnék ma. 1 perc es 10 en hívnak árajánlatokkal. Erre van szakosodott oldal.

márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
sokat dob a dolgon, ha színes, ebben az ikeafehér-bézsszürke világban már minden és mindenki tökugyanúgy néz ki, de ha kapnék mondjuk egy zöld alapra vagy lilával szedett kártyát, legalább az kitűnne és emlékeznék a "lila emberre a bemutatóról".
márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
márc. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!