Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bármilyen orvosi aszisztensekt...

Bármilyen orvosi aszisztensektől kérdeznék?

Figyelt kérdés
megjártam nőgyógyászokat,háziorvost,magán fogorvost,szülészet,vannak kivételek,de sokszor olyan módon megaláztak már az orvosok,hogy szerintem simán fel is lehetne jelenteni érte,ordibálások,fizikai durvaságok ordítással(ez mindegyik esetben megtörtént velem akár fizetős akár nem)de tudom,hogy senki vagyok,és az orvosok számítanak. minden területen az aszisztensek próbálták enyhíteni a helyzetet,nagyon kedvesek és türelmesek, hálás vagyok.kérdezném,hogy a betegekkel történtek még durva bánásmódok? elmesélnéd? persze fordítva is érdekel ha vannak bunkó betegek..
márc. 29. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Változtat valamit, ha más is csak elmeséli, de ugyanúgy nem áll ki az emberi jogaiért?
márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Velem nem történtek ilyenek. Valószínűleg mentális problémáid vannak és gondolom te kötözködsz vagy passzív-agresszív vagy.
márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj, velem egyetlen kivétellel mindenhol kedvesek voltak. Persze lehet ez csak szerencse, mert én is hallottam már millió sztorit az ellenkezőjéről, sőt, családban is történt nem egy valakivel ilyen. De én úgy gondolom, hogy ha én alapvetően kedves vagyok és látják rajtam, hogy nem a putriból szalajtottak a hatos iq-mmal akkor csak nagyon kevesen lesznek bunkók.


Az az egy aki bunkó volt, az úgy történt, hogy 10+ éve jártam hozzá egy betegséggel, mindig aranyos volt velem, aztán a covid alatt be kellett szüntetnie a magánrendelését, mert csak a kórházi rendelése fért bele az idejébe. Viszont nekem közben felírtak egy gyógyszert egy másik betegségre és azt tanácsolták, kérjem ki az ő véleményét is. Felhívtam, ő meg amint meghallotta, miről van szó, tüdőből ordítani kezdett velem, hogy mit képzelek magamról, hogy ilyenekkel zaklatom, ha bajom van egy gyógyszerrel, beszéljek gyógyszerésszel, nem is érti mit hittem, hogy majd ő mit fog csinálni telefonon keresztül. Azt se hagyta, hogy tisztázzam mit szeretnék, rámvágta a telefont. Azóta nem hozzá járok, ilyet egyszer lehet velem eljátszani.

márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Sajnálom, hogy ezek történtek Veled. Kívánom, hogy találj másik orvost, orvosokat, akik normálisan bánnak veled. De a rossz tapasztalatok miatt ne könyvelj el minden egészségügyi szakembert bunkónak, szörnyetegnek.


Természetesen állj ki magadért, ha bántanak, de ne ordibálj, komolyan, senkivel. Akár orvos az illető, akár a szomszédod, akár a családtagod, senkivel. Nem segít.


Csatlakozom a kettes és hármas kommentelőhöz, velem még sosem voltak bunkók, pedig 10 éve járok különböző orvosokhoz autoimmun betegség miatt.


Lehet, hogy szerencsém van, de azt gondolom, hogy bánj úgy az emberekkel, ahogy szeretnéd, hogy veled is bánjanak. Mosolygok az orvosra és az asszisztensekre, tisztelettel és magázva beszélek velük, ha tudom, hogy hetekig szabadságon voltak, megkérdezem, hogy telt.


Emberek vagyunk, mindenki hibázhat, lehet fáradt, türelmetlen, de tiszteljük meg egymást, bánjunk egymással emberien.


Ráadásul az elmúlt 5 hónapban teljeskörű kivizsgáláson voltam, 11 különböző szakorvos, plusz sok asszisztens látott, magán és állami vegyesen. Gondolatod, hogy ez milyen megterhelő lelkileg, anyagilag, idő ráfordításban. De mindannyian kedvesek és normálisak voltak (nőgyógyászok, gasztroenterológus, endokrinológus, immunológus, fogorvos, ultrahang szakorvosok).

márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez a legrosszabb,hogy mindig mosolygok,kedves vagyok bárcsak olyan lennék,mint anyám,ő visszaszól mindenkinek,én annyira lessokkolódom,hogy csak koncentrálok,hogy ne sírjak. mintha olyan lenne a pofám akivel ordítozni lehet,mindenki rajtam tölti ki,nem tudok visszaszölni,ha bunkó is,próbálom oldani a helyzetet,elviccelni. bunkó akarok lenni...
ápr. 1. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!