Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Diplomás csajok miért szoktak...

Diplomás csajok miért szoktak megosztani ilyen szürreális, semmitmondó képeket meg elvont idézeteket facebookon?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Legtöbbször borítóképként vagy posztként egyetemista lányoktól látok ilyen képeket és fogalmam sincs hova tegyem őket, mert semmi értelmét nem látom azon kívül, hogy majdnem mindegyik fekete-fehér.



márc. 30. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Neked semmitmondó, nekik viszont van jelentősége.

Azzal a két monokróm képpel meg tényleg nem értem mi bajod van. Szerintem teljesen rendben vannak, régi időket idéznek.

márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Számukra van értelme és ez a lényeg. Még jó, hogy nem mindenki a te tetszésed szerint állítja be a profilját.
márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké és akkor szerintetek mi lehet az értelmük?
márc. 30. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezekben mi szürreális? Nem csoda, hogy nem te vagy itt a diplomás.
márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bontogatják a személyiségüket. szimplán belelátnak valamit, amit te nem.

Én inkább azon morfondíroznék, miért mindig úgy állnak össze a dolgok, hogy a képnek semmi köze a szöveghez, ha meg híres ember van rajta, akkor 99%-ban nem ő mondta az okosságot

márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!