Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gyakori utálva...

Mennyire gyakori utálva létezni leélni az életet? Ha nem öli meg magát az ember, tisztesen végigcsinálja, de ha lenne választása, elmenne, mert boldogítja.

Figyelt kérdés
márc. 30. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Én mennék. De vannak akik szeretnek és szükségük van rám így nem mehetek
márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
A gyávák mennek el. Aki valamire is tartja magát az csinálja az életét addig míg azt mondja a teste mert már koros is, hogy csá. Addig gyürni kell a dolgokat és néha dacosan is, de csinálni.
márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
#2 Te nagyon el vagy tévedve. Fogalmad sincs milyen benne lenni. Ez meg, ha azt hinnéd jó tanács, amit ide hánysz, hát marhára nem. Egy ilyen ember nem gyáva, hanem fáradt lelkileg és azt érzi, akkor lenne nyugalma, akkor szabadulna meg és nem érezne, ha meghalna.
márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Tévedsz. Voltam öngyi. Kár lett volna értem. Nem èrdemes meghalni míg nem mondja a tested. Neked lesz csak könnyebb.

Én akkor a rosszul lét után megtanultam, hogy élek és csinálom. Sőt! Mesélek még. Egy másik álkalomnál amikor baleset miatt, de újra élesztettek és a képek emlúltak aminmiatt előtte sok évvel volt az próbálkozásom és full debilnek tartottam magam miatta. Most van egy gyönyörű gyerekem akit fel kell neveljek azóta. Van egy makacs, kicsit kótyagos lakótársam, bár most költözik épp el és nem leszek a segítsége nélkül akkor sem ilyen elveszett ötletek gyártója. Ha érted mire akarok kilyukadni?

márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!