Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ki lehet bírni 1...

Szerintetek ki lehet bírni 1 hétig kaja nélkül, úgy, hogy nem lesz az ember tőle teljesen frusztrált? És ha végigcsinálom, akkor, ha most 82 kg vagyok, mennyit tudok leadni a súlyomból? (21/l)

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Eddigi életedben 1 napot sem tudtál hízlaló kaja nélkül túlélni, nyilvánvalóan te is pótszernek, szeretet-helyettesítőnek használod az ételt... nem, nem tudnád lazán végigcsinálni. Kb. 4-5 kilót dobnál le, annak a fele csak víz lenne, és a következő három hétben 6-8 kilót szednél vissza magadra. Ennek nem ez a módja, nem lehet 1 hét alatt csodát művelni.
2015. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Ne aprózd el!

kezdj egy hónappal!

2015. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most felejtsd el! Totálisan értelmetlen! Lefogysz max 3 kilót, de lehet, hogy csak egyet, és a következő héten, amikor eszel, úgy jön vissza, mintha sose ment volna le. Amellett, hogy leájulsz a székről, és olyan ideges leszel, hogy nem lehet melletted megmaradni. Mozogj, hagyd ki a lisztes, cukros ételeket és ennyi.
2015. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha most végig csinálod 92 kg leszel 2 hét mulva és arányaiba sokkal zsirosabb mert csak izmot vesztesz viszont csak zsir jönn vissza
2015. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szoktam 5 napos léböjtkúrát csinálni.De a cél soha nem a fogyás, hanem a méregtelenítés. Ki lehet bírni, de nem hiszem hogy rosszullét nélkül menne elsőre az egy hét, az komoly. Lehet, hogy lemegy 5-6 kiló, de amint elkezdesz enni, a fele legalább visszajön. És utána pedig raktározni fog a szervezeted. Nem egy hét alatt kell lefogyni, a fogyás nem abból áll, hogy nem eszel egy hétig. Életmódváltás és rendszeres sport kell hozzá, anélkül nem megy!
2015. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Minden nap egészségesen étkezni és mozogni kicsit azért egyszerűbb, mint koplalni. Hidd el, egy jó zöldséges-húsos ebéd meg egy jó edzés után olyat fogsz érezni, amit utána örökké akarsz majd. És még le is fogysz.
2015. okt. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1-2 kilót, többhöz sokat kellene mozognod és az nem tuti, hogy menne...


Emberfüggő, ki mennyire frusztrált az ilyesmitől. Engem egy nap kihagyás is zavarna, részben éhes lennék, részben hiányozna az evés élvezete, részben pedig sajnálnám a testem, aki nem kapja meg az aminosavjait és izmot bont.

Egyszer kipróbáltam 4,5 napig evés nélkül, nem volt semmi különös, csak kissé szürreális volt a végén a séta (mindennap mászkáltam 2 órát, nálam ez volt a minimális mozgás)... De tuti van, aki nem bírná s ugye alapból én is irritált lennék, csak kíváncsi voltam :D.

De NEM fogyási célzattal, annál már akkor okosabb voltam.

Azért a max. 1-2 kilóért nem enni egy egész hétig... S az izomvesztés sem jó, ha pici, akkor sem.

Többet max. salakanyagból vagy vízből vesztesz, ami nem fogyás.


Egy jó életmódváltással is lefogysz, csak közben jól érzed magad és simán tartod a súlyod utána.


Még aki koplal, jó esetben az is eszik legalább valamicskét, főleg a fehérjére koncentrálva. A totális böjt nem fogyásra való.

2015. okt. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kiegészítem az előbbit. Az általam vázolt szolidabb s egy fokkal értelmesebb koplalást sem támogatom, csak ugye, valamivel jobb, mint a totál semmi.

Még a szénhidrátevés is jobb, mint a semmi, bár betesz a ketózisnak és szerintem tipikusan roppant éhes lesz az ember... De a test legalább kap valamit.


Hogy gondolják az emberek, hogy most lekapcsolják az üzemanyagellátást, aztán a test majd csak elél a semmin és önmagán...?

2015. okt. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hadd meséljem el a történetemet... Annyi idős voltam, mint te, én is sokat akartam fogyni, rövid idő alatt. Így indultam, mint te, egy hét. Mondjuk én naponta megettem egy almát vagy egy müzliszeletet. Aztán 4 hét lett belőle, mert én stramm csaj vagyok, bírom!

Emellett napi 40 percet tornáztam, 4 hét alatt lementem 82-ről 69 kilóra. Baromi jól néztem ki - ruhában. De egy rövidnadrágot, vagy egy pólót nem vehettem fel (fürdőruháról nem is beszélve), annyira ronda lett a testem. Gyakorlatilag kifogytam az izmot a zsír alól, ezt értsd szó szerint! Ráadásul amint kicsit többet ettem, elkezdett fájni a gyomrom. Kiderült, gyomorhurut. A koplalás után már egy kifli ezt tette velem. Két hét kellett, hogy felépüljek. Utána újabb 4 hét, és a 13 helyett 16 kg jött vissza, az elvesztett izom helyett zsír formájában. A hormonháztartásomnak betett, utána sokkal hízékonyabb lettem.

Kipróbáltam számtalan csodadiétát, mindig több jött vissza, mint amit leadtam. Mire a 90 kg-t elértem, megtanultam elfogadni magam. Így lettem 42 éves koromra 107 kg.

Majd jöttek ebből kifolyólag az egészségügyi problémák, így eldöntöttem lefogyok! Immár végérvényesen! Utánaolvastam mindennek, kikértem hozzáértők tanácsát, és életmódot váltottam. Egészséges ételek, mozgás. Most vagyok 88, cél a 70. És remekül vagyok. Fél éve csinálom, nem koplalok, és egyre jobban nézek ki, ruha nélkül is.

Csak azért írtam le, mert én is így kezdtem, mint te... Ne akard ezt végigjárni!

2015. okt. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy, mint egy tök. Ahelyett, hogy ilyen kérdéseket írogatsz ki, és várod a válaszokat, már elmehettél volna egy órát sétálni vagy kocogni...
2015. okt. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!