Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A sok kioktató ember aki...

A sok kioktató ember aki fikázza a 90 napost, végigcsinálta már egyszer is? Annyit kérdeztem, hogy a gombát melyik napon ehetem!? Lenne egy értelmes ember aki választ ad erre?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen és egyiken azt írják,hogy fehérje nap ehetem,a másikon meg,hogy keményítőn!Most akkor mi van?
2009. jún. 20. 06:33
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok rám,ha vkit megbántottam,csak nem értem miért van az,hogy egyes emberek nagyon okosnak érzik magukat és nem a kérdésre válaszolnak,hanem azt mondják,hogy szar ez a diéta!Sztem ez az oldal egymás segítségére szolgál,nem pedig arra,hogy a hülyék itt éljék ki magukat!Tisztelet a kivételnek és köszönöm a segitséget! :):)
2009. jún. 20. 06:36
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
Én olvastam a tegnapi kérdésedet is (bár válaszolni nem válaszoltam rá), a gombásat, és szerintem egyáltalán semmi fikázás nincs benne, mert azt mondják ez értelmetlen ez a diéta. Amúgy tényleg értelmetlen 90 napostól az Atkinsig, ezeket mind lusta emberek találták ki, akik nem voltak képesek egy kicsit mozogni. A diéta lényege, hogy több kalóriát égess el mint amennyit beviszel a szervezet. Ehetsz te este pacalpörköltet (3000 kalória) ha utána futással elégetsz 4000 kalóriát (ez most egy hülye példa). Ezt igy kéne felfogni nem úgy, hogy most "úúú ma mit is ehetek?", és sok rostot (zöldség gyümölcs) kéne fogyasztani bármelyik nap
2009. jún. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Esküszöm kezdem utálni ezt az oldalt!Nehéz választ adni egy rohadt kérdésre?Csak az érdekel,hogy melyik napon ehetek gombát!?Más nem!!!!
2009. jún. 20. 06:56
 4/23 anonim ***** válasza:
41%
Bármelyik nap mert csak vízből áll a gomba.
2009. jún. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%

én ugy tudom zöldság napon eheted.. a barátnöm ezt a diátát csinálja és még élvezi is, és kirato egyszer már végig csinálta és 8 kg-t fogyott a 72-böl, az ö pasija meg 96-bol 14 kg-t. mondjuk mikor abbahagyták visszajött egy kicsi, de a barátnöm azt mondja hogy ha tésztás nap van akkor gombával eszi.., meg párolt gombát is szokott zöldség napon.. sztem eheted minidig, a gomba nem hizlalos.

32

2009. jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
Most mit nem lehet azon megérteni, hogy a 90 napos diéta szar? És még az a hülye aki fikázza? Nem vagy te picit korlátolt? "Csak az érdekel ehetek-e gombát más nem" - ha ilyen szinten értesz a tápanyagokhoz, miért nem fogadod meg az okosabb hülye tanácsát? Minket aztán nagyon érdekel hogy szenveded végig az egészet, csak tanácsot akarunk adni! Amúgy a hozzáállásod ilyen "aki fikázza az öngyilkosságot, csinálta már egyszer is" - tipikus védekező reakció attól aki nem hogy nem tud valamit de még beismerni sem hajlandó! Utálod az oldalt mert nem a szájízednek megfelelő válasz jön?
2009. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem,kedves utolsó hozzászóló!Azért kezdem utálni ezt az oldalt,mert lassan már nem arról szól amiről kellene,hanem az ilyen parasztokról mint te vagy!
2009. jún. 20. 09:29
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Ne törődj azokkal, akik fikáznak. A 90 napos diéta sokaknak bevált, én is jó pár kilót leadtam ennek segítségével. Szóval hajrá!

A kérdésede válaszolva, a fogyókúrával kapcsolatos oldalak a gombát fehérjének számítják, azon a napon fogyasztható.

2009. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó hozzászóló!Jó látni,hogy vannak még normális emberek!Sztem ilyesvalami bátoritásra van szükségük a fogyizóknak!Puszz!
2009. jún. 20. 09:55
 10/23 anonim válasza:
51%

szerintem te bolondgombat ettel, bolond napon. bocsi, de egyertelmuen latszik rajtad a fogyokura nehany kockazata es mellekhatasa: arrogancia es turelmetlenseg.

FUSS, MOZOGJ es fogyni fogsz. utana ehetsz gombat, barmelyik napon.

2009. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!