Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Volt olyan ember, aki kipróbál...

Weke Daka kérdése:

Volt olyan ember, aki kipróbálta a paleo étrendet, rendesen végigcsinált pár hetet-hónapot, és rosszabbul lett tőle vagy csak nem lett jobban?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak, akik vették a fáradtságot és kipróbálták! Csak személyes, első kézből jövő tapasztalatokat fogadok el. Olyan álérveket nem, hogy "valaki látott már olyan embert, aki látott valódi paleóst, és neki nem jött be". Kérem, írják le, hogy milyen tüneteik voltak előtte, utána (közben).

2013. dec. 15. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Volt pár ilyen kérdés már és akadt, aki azt válaszolta, hogy abba kellett hagynia, de nem tömegesen írták ezt. Nekem bevált, úgyhogy nem tudok érdemben válaszolni a kérdésedre, de szerintem keresd vissza a hasonló kérdéseket és találni fogsz olyat, akinek nem jött be.

Nem vagyunk egyformák.

2013. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
nekem a majam elcseszte
2013. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
@2: Bővebben?
2013. dec. 15. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom pontosan mert ahol elek nem adjak ki a leleteket annyit tudok hogy az ertekeim magasak... es mielott elkezdtem a paleot rengeteg verveteem volt es sose volt semmi bajom
2013. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és mit ettél?
2013. dec. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Lusta disznó vagy kérdező. Itt van egy igen friss topik, ahol a kérdés lényegében ugyanez, mint amit feltettél... Úgyhogy itt a link, nem akarom még egyszer ugyanazt leírni, 3 napon belül.


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__paleo-dieta__51517..

2013. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindent, így a paleót is lehet rosszul csinálni, és ebben az esetben tényleg okozhat bajokat, mondjuk úgy sem akkorát, mint a nyugati étrend. Főleg a magfogyasztásra érdemes figyelni, a túlzásba vitelétől vérszegénység is kialakulhat. Nem szabad rendszeresen magsütiket csipegetni, és a húsok, főleg a disznó- vagy marhahús magas omega 6 tartalmát se árt ellensúlyozni megfelelő mennyiségű (és minségű!!) omega 3, azaz halolaj szedésével. Ezekre érdemes odafigyelni, ez tény. Amúgy személyesen ismerek nyolc, velem együtt kilenc olyan embert, akik kisebb-nagyobb betegségeikből gyógyultak meg ezzel az étrenddel. Van köztük két ex-cukros is, szerintem ez sokat elmond...
2013. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Volt aki panaszkodott.


Mert fogyott (szép lett) és a 2-3 éves fia panaszkodott rá, hogy nincs olyan szép nagy kerek (zsíros) hasa mint valami másik anyukának. Úgyhogy a paleo is lehet rossz.

2013. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy éve csinálom s soha nem volt jobb a közérzetem.
2013. dec. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!