Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan unalmas már, hogy...

Olyan unalmas már, hogy minden frusztrált idióta itt éli ki magát és nem lehet normálisan kérdezni?

Figyelt kérdés
Akárhány kérdést teszek ki, özönlenek a bunkón válaszoló, rosszat akaró/kívánó,flegmán suttyó stílusban írogató lények. Nem értem. Ha engem egy témakör nem érdekel, vagy ha egy kérdés nem szimpi, meg sem nyitom. Nem hogy még oda is írjak valami egyáltalán nem hasznos, másikat sértő dolgot, ezzel annyit elérve, hogy a kérdező jelenti a francba. Vagy ez mire jó konkrétan? 15 éve még ez az oldal arról szólt, hogy segítettünk egymásnak, most meg 10 válaszból jobb esetben 1 az ami félig meddig hasznos. Szomorú, hogy ennyi suttyó keveredett ide.
márc. 31. 03:53
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Miért háborodsz fel? Felesleges.
márc. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Sokan a saját életükben keletkezett feszültséget vezetik le a másoknak való beszólogatással. Sajnos.
márc. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Trollok.

Ne foglalkozz velük.

Vagy kis tudatlan tini kölykök, vagy élettelen megkeseredett felnőttek ezek.

márc. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Vagy lehet egyik sem, csupán a kérdező más jelleg és rosszul esik neki az a fajta igazság. Meg persze vannak direkt beszólogatók is. Tudni kell külömbséget tenni és letojni!
márc. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Én itt csak válaszolni szoktam, így ezt az oldalt tudom.

Rengeteg ember egyáltalán nem tud kérdezni.

Mikor kérdez és én visszakérdezek, hogy több infó legyen, szinte sosem kapok választ.

Sokan nem értik,ahogy soha a büdös életbe nem lesz válasz itt bizonyos kérdésekre.

Pl., hogy anyóssal mit csináljon. Na arra nem lesz. Hiába írják húszan, hogy olvasson be, határhúzás, ha a kérdező mulya beállítottságú, nem fogja megtenni.

Itt egyedül a technikai kérdésekre, vagy még a mit főzzek, hová menjünk nyaralni dolgokra lehet válasz esetleg. De a hogyan éljek, meg mit csináljak anyóssal, párommal, az életemmel, a munkahelyemmel, na arra nem lesz.

Tanuljatok meg kérdezni. De még jobban belső izomzatot, önbizalmat építeni, mert élet mindig szembe fog jönni, ha nem tudtok konfliktust kezelni, folyamatosan másokon agyaltok, elmehet egy élet. Mindig nem lehet ide szaladni, kiírni az általában mindig másik emberről szóló kérdést.

márc. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Tudod kérdező, amikor pl munkahelyi kérdés van és szinte mindenki a sumák,semmittevő tróger pártját fogja, na az a becsülettel dolgozóknál kivágja a biztosítékot. A másik amikor a C kategóriásokat favorizálják az olyanok akiknek 5 km-es körzetében egy sincs, ez szintén kiakasztó azoknak akik kénytelenek köztük élni. Hidd el hogy sokszor a kérdező provokálja ki (szerintem szándékosan) a bunkó flegma válaszokat.
márc. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Na tessék, leírom a frankót és azon nyomban nullára pontoznak. Gratula. #6 voltam.
márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
15 éve se erről szólt az oldal. Ugyanaz ment mint most
márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem csak itt.
márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!