Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfogadtátok már, hogy mivel...

Elfogadtátok már, hogy mivel emberek vagytok, ezért egyszer ti is meg fogtok halni, vagy frusztrál a gondolat, és így halálfélelemben éltek?

Figyelt kérdés

Az ember előbb-utóbb meghal. A szerencsésebbek(?) öregen, mások balesetben, gyilkosság által stb.

Bár a szavazásban külön nem említettem, de érdekelne az is, hogy mennyire vagytok óvatosak az életben? Pl. kerülitek az olyan extrém sportokat, mint a hegymászás, amely életveszélyes is lehet?


jan. 16. 06:40
A kérdező szavazást indított:
Elfogadtam. Ha menni kell, hát menni kell.
Nem fogadtam el, de nem gondolok rá, hanem kerülöm a témát, és élem az életem, így nem jön elől a halálfélelem.
Nem fogadtam el, a mai napig félek a haláltól.
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:

Hallgasd a gondolatmenethez ezt a hangot is, tuti a hatás:

[link]

jan. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen nem izgat, élek amíg élek, csak boldog legyek
jan. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Majd feltoltom az elmém felhobe es orokke fogok elni

Csianlok magamnak robottestet es sose halok meg

jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én fiatalnak tartom magam (28 vagyok), és időnként eszembe jut, hogy akár balesetben is meghalhatok. Tehát néha random eszembe jut, mikor reggel indulás előtt nincs kedvem elpakolni meg elmosogatni, hogy de, pedig muszáj, mert nehogy már így találják meg a lakásom, ha elüt egy részeg sofőr hazafelé.

Nagyon nem szeretnék még meghalni, egészséges vagyok, sok tervem van még, illetve az életet is élvezem, boldog vagyok, szeretnék még így élni. Meg van sok ember, akivel nagyon jó kapcsolatot ápolok, és tudom, hogy nagyon fájna nekik, ha én egyszer csak nem lennék. De azért igyekszek mindenkit, akit véletlenül megbántottam, kiengesztelni, meg úgy élni, hogy tisztán tartsam az ügyeim, ne tartsak haragot senkivel, minél előbb tisztázom a félreértéseket, rendezem az adósságokat, hogy ha esetleg meghalok, akkor ne hagyjak magam után elvarratlan szálakat.

jan. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítés a 15.52-es válaszomhoz: kifejezetten nem vigyázok magamra. Alapvetően próbálok egészségesen élni, de ha ahhoz van kedvem, hogy beerúgjak egy barátommal, aztán részegen hazáig fussak, akkor azt teszem. Tandemugrást már próbáltam egyszer, valószínűleg újra megteszem, amint lesz szabadon elkölthető pénzem erre, bármikor beülök autóba, repülőre, hazasétálok egyedül éjszaka, elmegyek síelni, vagy hegyen kerékpározni, éjszaka futni, ha épp kedvem szottyan, Dunát párszor már átúsztam... Szerintem ha állandóan vigyázol magadra, és emiatt limitálod, hogy miket csinálhatsz, akkor nem élsz, csak vegetálsz. Én élni szeretek. És ha egyszer kedvem támadna megmászni a Mount Everestet, és otthagynám a fogam, akkor istenem, ez az ára, ezt a kockázatot vállaltam. Inkább élek tartalmas életet, és lehet, hogy az egyik döntésem idő előtt megöl, mint, hogy szoanövényként tévézgessek otthon százéves koromig.
jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából engem nagyon bosszant, hogy rengeteg mindent nem fogok látni. :D
jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő. Elfogadtam. Azt is elfogadtam hogy az egészségem és mentális állapotom csak romlani fog. Azt is elfogadtam hogy ezt tradíciónálisan feldolgozni sincs nagyon időm, mert a mindennapokban kell kijönni valahogy. És ettől függetlenül megpróbálom a maximumot kihozni abból ami hátra van (ami nekem nem biztos hogy ugyan azt jelenti mint neked). De attól hogy elfogadom, mert ez a valóság még nem kell hogy tetszen a dolog.
jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!