Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem frusztráló, ha...

Csak nekem frusztráló, ha valaki mindig egyből vissza ír messengeren?

Figyelt kérdés
Így az az érzésem támad, hogy nekem is egyből vissza kell írnom meg, hogy nagyon függ tőlem, másoktól, akiknek egyből vissza ír. Meg nekem fura, hogy ennyire fontos neki a kapcsolatok? Vagy ennyire nem bírja lefoglalni magát?!

nov. 19. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Te tényleg nagyon frusztrált lehetsz ...
nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kapok értesítést, és épp nem csinálok semmit, akkor válaszolok, mire várjak?

Fure lenne ha emiatt azt hinnék mindenki (pl volt tanár, akivel 5 éve nem beszéltem) hogy körülötte forog az életem, csak mert amikor írt, akkor épp azonnal válaszoltam.

nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a frusztráló ha valaki napokon keresztül nem képes visszaírni
nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel ki mikor ír vissza, de amikor valami fontos dologról van szó, és a válasz nagyban meghatározza az aznapi teendőimet, akkor örülök, ha visszaírnak hamar.
nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy 1 percen belül válaszol vagy 10.Ha napokig nem ír de látta és tetteti a halottat, ja au frusztrál..
nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha éppen nem csinálok semmit és a kezemben van a telefon akkor nyilván egyből visszaírok, adja magát a szituáció. Csak azért nem fogok várni 5-10 percet, esetleg 1-2 órát, hogy azt a látszatot keltsem, hogy mekkora fontos ember vagyok. Az viszont kifejezetten frusztrál, hogy valakit valami fontos dologgal keresek amitől függ pl a következő hetem megtervezése és napokig nem képes visszaírni. Aztán meg még ő játssza az áldozatot.
nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazaból ez egy emberre vonatkozik jelen esetben

Fiú én lány, osszehaverkodtunk

Tök jól elbeszélgetünk személyesen

En pont azért szeretem a messengert mert nem egyből kell válaszolni

Na most is 25 perce nem volt elérhető, vissza írtam 2 nap után és egyből elérhető lett

Elkezdek vele beszélgetni és mindig online van olyankor

Lehet mégis akár tőlem valamit? Vagy ennyire nem történik vele semmi?

nov. 19. 17:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Ő fiú, te meg lány vagy. Persze, h akar valamit.
nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Írj neki éjszaka vagy hajnalban üzeneteket :D Olyankor talán "nyugtod lehet" hogy nem ír vissza egyből. Vagy célozd a munkaidejét. Vicces ez az egész, mert általában épp az ellenkezőjére szoktak panaszkodni inkább.
nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!