Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretitek ezt az óra áttálítá...

Szeretitek ezt az óra áttálítást? Hatással van a szervezetekre?

Figyelt kérdés

márc. 31. 05:49
1 2 3
 1/21 Barnabas333 ***** válasza:
81%
Nem szeretem. Remélem most volt utoljára. A 3 akváriumnál is állíthatom át a lámpa időzítőket emiatt.
márc. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Szolovjov ***** válasza:
91%
Engem túlzottan nem érdekel a dolog.
márc. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Igy hogy elore kell tolni igy szar
márc. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert egy felesleges baromság. Normálisabbak már tömegével utálják, nem értem minek kell még mindig erőltetni?
márc. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Psycho ***** válasza:
79%

Nem szeretem, és én is feleslegesnek tartom. El tudom képzelni, hogy 50-60 évvel ezelőtt volt valami haszna, de mára biztos nincs, vagy elhanyagolható.


Pici hatása van a szervezetemre, ez amolyan jetlag. De 1-2 nap alatt, hamar elmúlik, csak hozzá kell szokni. Ma reggel például éreztem, hogy kevesebbet aludtam.


De nem ez miatt utálom. A télivel nem vagyok kibékülve. Egyre rövidebbek a nappalok, hamarabb sötétedik, erre "nesze bmeg, paff", rárakunk még egy lapáttal, hogy még rövidebb legyen. 200IQ... 🙄🤦

márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

DEhogy szeretem, kínszenvedés.

Mármint nem nekem, nem különösebben hatja meg a szervezetem. Inkább, hogy minden lusta dög egy hétig talál egy új kifogást, hogy mit miért nem csinál meg időben. Na meg ez a sötétedés kérdéskör tiszta szívás. Ideje lenne végre rászánni további 2 percet az EU-nak és megszavazni végre az eltörlését

márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

Úgy reklámozzák hogy munka után világosban mész haza… de ha előreállítják egy órával, pont hogy előbb lesz sötét.


Egyébként meg eredetileg téli időszámítás volt, véglegesen vissza kéne azt hozni az Euba és kész.

Nagyon kellemetlen ez így hogy elvesznek egy órát.

márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

R.hel.em. És nem azért, mintha megérezném, hanem mert 6 helyett kelljek 5-kor. Aki meg 10-kor kel, kellhet 9-kor. A lényeg, őrült dolognak tartom a "később sötétedik" nyáron véleményt, mert ha 2 órát lenne sötét, akkor 2 órát aludna a kedves?? Nem normális dolognak tartom, hogy sokára sötétedik és irgalmatlanul hamar világosodik, én nem tudok már akkor aludni, amikor világosodik. Igen, feltalálták a sötétítőt, rolót, reluxát, van, de keveset használom. Most hajnalban keljek fel, húzzam ki, hány óra van...

Vissza a téli időszámítást, erre szavazok, ha szavazásra kerülne a sor. Igen, télen hamar sötétedik, és? Menni kell aludni, az ember amúgy sem piheni ki magát a sok face és társai miatt. De ha még fél 10-kor is világos van, éjfél lesz, mire ágyba kerül, fél ötkor meg világosodik...

márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Az mondják spórolás, eddig reggel 5-kor már világos volt, most megint sötét lesz, hol van itt spórolás??
márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

#9 Szerintem ez a spórolás hazugság. Valamelyik óraátállítás ellenes próbálja terjeszteni, hogy a hozzád hasonlókat felbosszabtsa. De ha úgy vesszük, úgy spórolsz vele, hogy este később kapcsolod fel a villanyt. Reggel, munka előtt pedig így is úgy is kapcsolsz villanyt mert megszoktad. Szóval azzal ugyanott vagy. És nem kéne ennyire túlozni.



Egyébként én ezt a hisztit utálom csak ami körülötte forog. Mit kell vergődni??? Semmit nem jelent. Ez csak egy plusz indok az embereknek hogy valamire fogják azt hogy hisztisek.

márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!