Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretitek ezt az óra áttálítá...

Szeretitek ezt az óra áttálítást? Hatással van a szervezetekre?

Figyelt kérdés

márc. 31. 05:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Emberek, de hát semmi nem változott a 70-80-as évek óta az Univerzumban. Később kell világítani otthon meg a városokban, a spórolás pont ugyanúgy megvan, mint ami miatt bevezették. Jobban igazodik a nyári az emberek esti aktivitásához.


Engem nem visel meg, tegnap is fél hétkor szólt a vekker, holnap is akkor fog, tök mindegy, eltoltuk-e egy órával az időt közben. Soha semmit nem vettem észre magamon belőle. Viszont én is ismerek olyat, aki 1-2 hétig küzd az állítás miatt, amit persze nem is értek.


Viszont tényleg jó lenne, ha abbahagynánk, maradnánk a nyáriban és kész. (igen, tudom, a téli itt a "természetes", de akkor is)


Pártunk és kormányunk mindenben tud akár egy éjszaka alatt döntést hozni, ebben valahogy nem mernek lépni, pedig tudják, az emberek többsége a nyárit szeretné.

ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!