Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az ember szervezete megun...

Ha az ember szervezete megun egy bizonyos ételt, mennyi idő míg visszarázódik?

Figyelt kérdés

Én az elmúlt 2 évben nagyon sok virslit (sütve, főzve) megettem, és az utóbbi időben már nem kívánja a szervezetem..az ízét meg a szagát olyannak érzem mintha meg lenne romolva pedig a fajtája ugyan az és a többiek megtudják enni.


Ez előbb utóbb helyre fog állni?



2021. ápr. 3. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én életvitelszerűen 1-2 kaját szoktam enni minden étkezésre, míg meg nem unom, majd váltok másik 1-2 kajára, aztán vissza.


A megunás hosszú, sok hónap, akár fél év vagy több is lehet. A visszaállás 1-2 hónap.


Egyébként ha a Füstliről beszélsz, ott valóban katasztrófa szintű minőségromlás van, nem veled van a baj. Tényleg szar és tényleg büdös kb. november óta. Én ezt megoldottam azzal, hogy más márkára váltottam. Drágább, de legalább ehető...

2021. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De hát mi bajod a virslivel? Legjobb kaja!
2021. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Ezert halnak koran a magyarok, mert szart esznek. A virsli se nem hus, se nem kaja. Inkabb fedezd fel az emberi etkezest.
2021. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Undorító kannibál vagy 3as!
2021. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban rengeteg palizert ettem vajas kenyérrel, imádtam. Ott megutáltam és 15 évre rá se szeretem :D

Van pár kaja aminél ugyan ez van csak mostanában történt, tehát 4 éve ettem sok ilyen bolti croasont es azóta is utálom. Vagy visszajön vagy nem.

2021. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fog visszaállni. Ez pont olyan, mint amikor megunod a feleséged nunáját. Meg van unva és kész.
2021. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!