Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez normális?

Miért van ez normális?

Figyelt kérdés
Ha valaki tartalmas életet él, nem veszi észre az idő múlását annyira. Aki pedig monoton életet él, annak szinte repül az idő.;(
márc. 31. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem meg fordítva van, aki elfoglalja magát, annak telik gyorsan az ideje, aki meg csak döglik valahol, az halálra unja magát.

Nekem általában az szokott problémát okozni, hogy túl hamar eltelik a napom és még sok mindent szeretnék csinálni.

márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Aki pedig monoton életet él, annak szinte repül az idő.;("


Ez hosszútávon így van. Úgy érzed nem történt semmi az életedben, vagyis nincs mire visszaemlékezni. Vagyis olyan mintha gyorsan eltelt volna mert nem volt tartalmas.

márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam pedig ez van. Monoton unalmas az életem és tényleg röpülnek az évek a semmibe
márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Az 1#-vel értek egyet.
ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!