Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mas is igenyli azt hogy...

Mas is igenyli azt hogy valaki megkerdezze tole hogy van vagy milyen volt a napja?

Figyelt kérdés
Egy ember akivel regebben beszeltem o ezt felszinesnek gondolta es azt veszem eszre h az emberek nem is kerdezik meg ezt a masiktol.Mas is igenyli?Vagy csak en szeretem azt ha erdeklodnek felolem?Bar a mai vilagban sok az onzo ember aki magaval torodik igy valahogy ertheto az ez igy kihalt az emberi kapcsolatokbol..

ápr. 1. 06:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Csak a családtagoktól kérdezném meg ha kellene, de nem kell, mondják maguktól is ha kell ha nem :-)
ápr. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
egy csomóan kérdezik minden nap
ápr. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Úgy gondolom hogy te igényled azt hogy veled foglalkozzanak, hogy körbeajnározzanak. Szerintem ez gáz.
ápr. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem igénylem sőt kimondottan bosszant az ilyen kérdés!
ápr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Engem is bosszant, ha megkérdezik tőlem. Én sem szoktam mástól megkérdezni, mert - bevallom - nem érdekel.
ápr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem igénylem.

Nem azért mert felszínes, hanem mert értelmetlen. A mindennapi problémáimmal, munkahelyi témákkal úgyse tud más kezdeni semmit, akkor meg minek ragozzam és töltsem az időd felesleges szájtépéssel? Mondjuk ez sok más témára is igaz, nem csak a "milyen napod volt" kérdéskörre

ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ritka, de elő tud fordulni, hogy tényleg érdekel. Olyankor is kétszer meggondolom megkérdezzem e, mert olyan felszínesnek tűnhet. Inkább akkor próbálom másképp megfogalmazni/tálalni az érdeklődésemet.

Hogy tőlem kérdezgesse valaki, hát nem tudom. Mit válaszolnék rá? Panaszáradatot nem akarok másra zúdítani. A párommal meg kidumáljuk a dolgokat, az pont elég és nem is kell, hogy kérdezze, ha van valami, elmondom és kész. Mindenkivel nem osztok meg mindent úgysem.

ápr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ezerszer jobb, mint a "hogy vagy?", de ezt se szeretem. Általában nincs semmi jó a napomban és örülök, hogy vége, nem akarom feleleveníteni. Ragondolni sincs kedvem. Szerencsére nincs is, aki nap végén bármit is kérdezgessen tőlem.
ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem ugyanaz megkerdezni es erdeklodni igazan.
ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert nekem kell megküzdeni az élet adta dolgokkal.
ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!