Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kérek szabadságot pl 1...

Ha kérek szabadságot pl 1 napot, miért kell megindokolnom? Anélkül nem adnak csak ha megindokoljuk miért kell .

Figyelt kérdés
ápr. 2. 06:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Orvoshoz mész kész pont.
ápr. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1# igen ám, de aki orvoshoz megy ambuláns lapot mindig bekell neki vinnie
ápr. 2. 06:54
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Pont azért, hogy le lehessen csak úgy össze-vissza lógni, ha nincs kedve valakinek bemenni.

Mondjuk, amilyen a magyar, egyből nekiáll kamuzni.

Nálunk pl. alapvetően a nagyon rövid határidővel kért szabikat kell indokolni az operátoknak, pont azért, hogy ne szabizzanak, ha nincs kedvük bemenni. Nyilván ki lehet játszani, de 20 fős műszakokban a műszakvezető/termeléstervező emlékezni fog, hogy ki mennyire hantázik vagy megbízható-e

ápr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene bevinni? Nem tappenzen voltál. Írd akkor azt hogy a szeretodhoz mész vagy qrvazni, vagy azt hogy semmi közük hozzá.
ápr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Maszek orvoshoz mész, táppénzt nem fogsz vinni. Ambuláns laphoz, diagnózishoz, statushoz meg a főnöknek semmi köze nem lenne,
ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert a magánéletét is tudni akarják mindenkinek.

Nekem is allandoan kamuznom kell vmit, ami elfogadnak.


Pl nem mondhatom el hogy tegnap ki akartak nyírni meg akartak ölni es másnap egesznap a rendorségen ültem, ezért nem tudok bemenni meloba, hanem pl megy a hasam ma nem tudok bemenni. Aztán másnap még ecsetelnem is kell hogy mit ettem mi lehetett a bajom mert még másnap is érdekli őket miért hiányoztam tegnap.

ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kamu
ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell megindokolni, habár én közalkalmazott vagyok, nem Corpo Shit.
ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hol kell megindokoli? Soha nem hallottam ilyenről. A szabadságodat veszed ki, nem?
ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is fura,milyen munkahely ez?

Olyan van,hogy a szabadság egy részével a munkáltató rendelkezik.Tehát ha ki tudja adni/és van helyettesed is/akkor adja ki,a többihez semmi köze!

ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!