Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy nem tudom...

Miért van az hogy nem tudom megindokolni?

Figyelt kérdés

1honapja lassan h új helyen dolgozok. Minden 3.nap vagyok ott. Viszont még mindig nem tudom miert de nem érzem hogy jó az nekem ott.


Viszonylag a környezet és a kollégák is rendben van, ennek ellenére nem az igazi.. de csak ezt érzem az okot nem tudom ti voltatok már így?


2022. máj. 26. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Hát oszt azt mi honnan tudjuk? Ezer oka lehet. A hely, a közlekedés, a munkád maga, a fizetésed? Melyik nem oké? Ezt neked kell tudni, egy vadidegen nem fogja helyetted kitalálni.
2022. máj. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Persze. 4 évig home office-ban dolgoztam, 5 hónapja munkahelyet váltottam. A fizetésem jóval több, a kollégák és a főnökök nagyon jó fejek, a munkakör is tetszik. Ennek ellenére nem érzem magam a legjobban, bár én tudom az okát.


Utálok minden nap bejárni, elszoktam tőle. Ez a munka is elvégezhető lenne HO-ban, ennek ellenére be kell járni, mert olyan a munkahely, mintha egy baráti társaság lenne inkább.

Nálam ez az ok. Nálad nem tudom mi.

2022. máj. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1es azt gondoltam hogy idegen nem tudja ,csak az érdekelt volt e vki hasonló helyzetben
2022. máj. 26. 11:38
 4/4 anonim válasza:
Adj neki még időt. Kb 4-5 hónap, míg átlátni a helyzetet egy új munkahelyen, főleg home office alatt. Ha szeptember elején is azt érzed, hogy valami nem stimmel, lépj!
2022. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!