Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még itt olyan, aki nem...

Van még itt olyan, aki nem tud azonosulni a mostani világgal?

Figyelt kérdés
Legyen az bármi pl. Emberek felfogása, szélsőséges időjárások, világban lezajló folyamatok, stb. Jöhet bármi.

ápr. 2. 10:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

Nem a világgal kell azonosulni, hanem saját magaddal és a saját kis, szűk környezeteddel.

Mindig ilyen volt a világ. Régen is voltak gázos emberek és nyilván nem ért egyet mindenki mindenkivel. És régen is nagyon csúnya dolgok történtek a világban. Annyi volt a különbség, hogy akkor nem jutott el mindenkihez minden hülye hír, minden hülye vélemény.

ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Részei vannak, amikkel nem tudok
ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Igazából bizonyos részével a mai értékrendnek nem tudok azonosulni. Inkább így fogalmaznám meg.

Nem szeretem ezt a mai nagy nyilvánosságot a közösségi médiában, nem is vagyok aktívan tagja, de nem is szeretnék.

Nem szeretem ezt a pénzközpontúságot, persze kell a pénz, de nem ez alapján kell valakit megítélni (tisztelet a kivételnek).

ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

https://www.youtube.com/watch?v=Bb-X6uB0XUQ


Persze és imádom ezt a számot.

ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Utálom az egészet. Onnantól kezdve,hogy évi új 5 lakópark épül a lakóhelyemen a zöld területek helyére. Erre aztán mondhatod,hogy "mindig ilyen volt a világ",nem, rohandul nem volt olyan a világ,hogy az UTOLSÓ zöldterületet is tönkretették.

Tönkretette az embereket a social media is. Nézd meg ezt az idióta szájtöltés trendet. Konkrét idiótát csinálnak magukból a nők ezzel meg a homlokig tetováltatott szemöldökkel. Ilyen volt a világ régebben is? Nem.

Minden tele van kamu "introvertált" emberrel, nem barátkoznak az emberek. Na nem azért,mintha tényleg annyira befeléfordulóak lennének..egyszerűen interneten beszélgetnek,interneten rendelt kaját zabálnak, havi 25 sorozazot néznek. Régebben ezeket lúzereknek hívtuk,ma ez a "normális".

A lakásárak az egekben, konkrétan segítség és életreszóló hitel nélkül kb 45-50 évesen tudod megvenni az első lakásodat,mármint akkor is hitellel.

Hirtelen ennyi jutott eszembe,de tudnám még sorolni. Még az AI térnyerést kiemelném, ami végképp tönkre fogja tenni a világot,hiszen ember nem tudja felvenni a versenyt azzal a tudással,gyorsasággal,alkotással amit az képvisel. Arról meg ne is beszéljünk,hogy hamarosan a mindenkori modellek/reklámarcok is Ai modellek lesznek. Ha a sima közösségi media így szétcseszte az emberek önbizalmát,mi lesz,ha már tényleg 100% mindenhonnan tökéletes "emberek" fognak visszamosolyogni rájuk?

ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
De jól megfogalmaztad 5-ös, de valóban így van.
ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell a világgal azonosulni. A világ sose lesz egy ideális hely. Legalábbis sokak számára nem, kevesek számára maximum.
ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Én.

Lehet régimódi vagyok, de nekem ez az első randin való szex, vagy csók, nem pálya pl.

Szeretek egy nőnek hosszabb ideig udvarolni, mert ha az első randin lefekszik a pasival, nem tudjuk értékelni.

Az is zavar, hogy a fiatalok arcára van kb ragasztva az okos teló, így lassan csak virtuális életet élnek.

Elcseszett egy generáció lett ez sajnos.

ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

uccsó vagyok

Ha engem lepontoztok, nem izgat, én is lepontoztok mindenkit.

Ez van...

ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek gondolkodásáát-viselkedését nem értem, nem értek vele egyet, így megagigantikusan extrovertált vagyok, nem keresem senki társaságát sem.
ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!