Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha csak jövő hét...

Mit tegyek ha csak jövő hét szerdán tudom rendezni az adósságomat a helyi kisboltban?

Figyelt kérdés

Szóval reggel vásároltam a faluban ahol lakom egy kisboltban, SZÉP kártyával szerettem volna fizetni, de a terminál nem volt ott, mert a tulajdonos lánya elvitte. Nem volt nálam annyi készpénz se hogy kifizessek 2500 forintot.

A tulaj ismer és azt mondta nyugodtan vigyem el, majd legközelebb behozom a pénzt és rendezzük.

Az a gondom hogy úgy van a beosztásom, hogy ütközik a kisbolt nyitvatartásával. Ma tudtam csak meg a beosztásomat. Esetleg ha Facebookon ráírnék a tulajra, hogy jövő hét szerdán rendezem az adóságot az gond lenne?

Munkaidőn kivül nem szeretném zavarni őket. Szombaton is dolgozok, vasárnap zárva van a boltjuk. Jövő hét szerdán leszek csak szabadnapos


ápr. 2. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jó lesz az a jövőhét szerda. Nem hiszem hogy addig belehal 2500ftba.
ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, az a tiszta. Gond nem lesz neki, csak tudja biztosan, hogy hogy tervezed.
ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyeneket úgy meg kéne bszni! Mi az, hogy nem lehet SZÉP kártyával fizetni? Mi az, hogy elvitte a terminált? Hova?
ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Most mit hepciaskodsz 3as? Teged kene megbszni, elmebeteg vagy?


Odaadtak neki szo nelkul az arut, h majd beviszi az arat.

ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

3


Ha SZÉP kártya elfogadóhelyként működik, akkor kutya kötelessége elfogadni azt, különben törvénytelenül működik.


Engem az érdekelne, hogy hova és milyen célból vitte el a tulaj lánya a terminált...


Vaj van a fülük mögött, ezért sem akadékoskodott a botlos

ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Vagy a faluban, ahol laknak, mindenki ismer mindenkit es megbiznak benne???

Te is ilyen feljelentgetos okostoni lehetsz, na paka

ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Igaza van a 3#-nak.

Írd meg neki, vagy menj el hozzá, közöld, hogy mikor tudnád rendezni, azt csá.

ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!