Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hátra lehet hagyni azt akit...

Hátra lehet hagyni azt akit szeretünk? Egy jobb jövö reményében?

Figyelt kérdés
Az öcsém megismert egy lányt talalkozták párszor, nem volt köztük semmi.Lassan fél éve kerülgetik egymást. Igazából a testvérem még otthon lakik nincs munkája 27 éves eddig nagy részt tanult. Ez miatt ugy érzi jobbat érdemelne a lány de válltig állítja hogy neki ő az igazi. Persze vele akar lenni ha sikerül külön életet élni ház,autó,munka.Mint kiderült nem is beszél lassan 2 hete a lányal. Saját maga kérte hogy kapjon időt. Eléggé depresszióra hajlamos így nem szeretnénk ha gondja lenne ez miatt. El fogja felejteni azt a lányt? Egyáltal tényleg szereti ha el tudta így engedni? Esetleg erőt add majd neki? Volt egy több éves kapcsolata amiből nagyon nehezen épült fel. Nem szeretném ha megint olyan állapotba kerülne.

jan. 27. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Egy jobb jövő reményében esetleg, de gyávaságból? Nekem ez nem tetszik.
jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27éves és még nem dolgozott?ok, megértem ha tanult de mellette azért én is annó elmentem diákmunkára.sőt màr 16 évesen.Szóval ezt beszopta az öcséd minden féle szempontból.
jan. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na jó nem vagyok genya.Először a saját életét kell, hogy rendbe rakja utána jöhet a buli,fanta, csajok.Màs út nincs.Létezik erre egy mondàs is.....
jan. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!