Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed arról a...

Mi a véleményed arról a nőről, aki 3 éven keresztül neveli egyedül a két, most már kis- és nagykamasz gyerekét, mindenfajta segítség nélkül, viszonylag nehéz anyagi körülmények között...?

Figyelt kérdés
...(csak a saját igényeinek teljes alábbadása árán tud viszonylag normális körülményeket biztosítani). A kisebbik gyerek SNI-s, egyébként is nehéz vele. Segítséget hiába kér, vagy csak sajnálkozást vagy helyreutasítást kap (oldd meg, a te dolgod - ez főleg az exférje részéről, aki szinte semmiből nem veszi ki a részét a gyerekeivel kapcsolatban). Végül belefáradva a mindennapi küszködésbe a gyerekeivel, a közönyös környezetével, az anyagi és egyéb problémákkal, mindent maga mögött hagy és új életet kezd, mert már kezd az egészsége rovására menni az egész helyzet? Mi a véleményed erről a nőről? Aljas, gerinctelen ember, mert ő is elhagyja a gyerekeit? Vagy érthető amit tesz?
ápr. 2. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%

Nem olvasom el bocsi.

Meg kell válogatni ki csinálja meg neked a gyereket, kinek rakod szet a labad.

Vaagy nem kell felremenni ami miatt otthagy a masik.

Nekem mindig ez jut eszembe az egyedulalo anyukakrol.

Hirtelen felindulasbol nagy szerelem valami aljadekba megcsinalja a gyereket aztan lelecel.

Vagy a masik veglet, hogy a noci csak a jo kis gyerektartas miatt amit a pali fizet.

ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
A többgyerekesekről általánosan nincs jó véleményem,ha nem jómódúak. 2 vagy több gyereket akkor vállaltam volna,ha kifejezetten gazdag vagyok és van állandó passzív jövedelemforrásom pl. egy kiadott lakás. A kérdésben lévő nő engem nem érdekelne meg a kölykei sem.
ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Mindenképp becsülendő. De azért nem kéne teljesen feladnia magát. Csak van valami módja a részleges tehermentesítésnek.

Egyébként meg, amelyik csávó tud gyereket csinálni, az nevelje is fel a sajátját.

ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Felelőtlen az az ember, aki több gyereket vállal, mint akit tisztességgel el tud tartani. Ennyi a nagy helyzet.


Ugyanis ennek a nélkülözésben felnővő gyerekek isszák meg a levét, nem más.


A szülőnek meg kutya kötelessége eltartani őket, mert ő akart gyereket.

ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Igen. És két szülő van tudtommal.
ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem az apánál vannak elhelyezve a gyerekek, ha az anya errire sz.rul áll anyagilag?
ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
A személyiség pontos ismerete hiányában nem lehet megalapozott véleményt mondani. Annyi bizonyosra vehető, hogy párválasztási ill. emberismereti képességei nem a legkiválóbbak. Egyébként le a kalappal előtte.
ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
1: Az exférj lett szerelmes és hagyta ott a családot 18 év után... Az anya átlagos keresetű, de rengeteg a plusz kiadás, amik egy része újkeletű és a helyzet csak egyre romlik, mintha a sors sem akarná, hogy jobb legyen, újabb és újabb problémák merülnek fel. Az exférjnek jól menő vállalkozása van, ami az utolsó együtt töltött fél évben futott fel. Tehát tudna segíteni ha akarna, de ő megmondta, hogy nem hajlandó, nem érdekli, hogy mi van az exfeleséggel. Még ha ezáltal a gyerekeit is bünteti.
ápr. 2. 17:39
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudok elképzelni sem olyat hogy egy anya otthagyja, illetve cserbenhagyja a gyerekeit. (Kivéve pár pr.stit, vagy intézetis sérültet meg ezeket.)


Amugy akinek gyerek mellett sz.r élete van, annak gyerek előtt is az volt. Tehát gyerek nelkul is az lenne megint, ami gyerek előtt volt.

ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%

Számomra nem elfogadható, ha elhagyja a gyerekeit, mert ő vállalta őket, akár annak tudatában, hogy a férj bármikor meg is halhat. Ha anyagilag nehéz, külföldön jobban lehet keresni. Ezt onnan tudom, hogy nem egy wc-t kipucoltam így. Szerintem szar ember az, aki két gyerek életét tönkreteszi azzal, hogy elmegy. Milyen emberekké fognak azok válni? Milyen értéktelenség érzettel fognak küzdeni egész életünk során amiatt, hogy az anyjuknak sem kellettek?

Feltételezem, a nagykamasznak már nem kell sok, hogy keresőképes legyen. Sajnos vagy nem, ott őt meg kell kérni, hogy tegyen hozzá a költségvetéshez, ezt neki is meg kell értenie.

ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!