Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fizetni olyan orvosnak szülésé...

Fizetni olyan orvosnak szülésért, akinél még egy normál vizsgálat is rendszerint fájdalmas, a méhszáj vizsgalat pedig kifejezetten az volt? Másik opció egyedül az ügyelet, ahol jó ha rámér az orvos a mostani körülmények között.

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 12:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Lassan szülök, nem tudok másikat keresni, hiszen már fogadni sem lehet. Eddig a terv az ügyelet volt, de az új törvények és a durvuló covid miatt rosszabbak a lehetőségek.
2021. márc. 3. 12:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mire várod a gyereket, de lehet hogy jól sül el az ügyeletben szülés, ugyanis nem lesz privát betege aki miatt lerazzon.

Ha mostanság szülsz akkor tuti meg kaoszos lesz.

De azzal nettó kicseszel magaddal ha fizetsz azért hogy mindenképp egy olyan kontár lásson el, aki fájdalmasan vizsgál.

2021. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy héten belül szülök :(
2021. márc. 3. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor szurkolok hogy olyanhoz kerülj aki amúgy is híresen jó orvos!

De olyannak ne fizess szerintem akivel nincs meg a bizalom...

2021. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fizetnék. Így biztos a számodra nem megfelelő ellátás, ügyeletben meg megadod az esélyt egy jobbra.
2021. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ugyeletben szulesnek jobbak a statisztikai beavatkozas szempontjabol (joval kevesebe avatkoznak be), en nem fogadnek fel egy ilyen orvost.
2021. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!