Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egyedül élnék akkor mennyi...

Ha egyedül élnék akkor mennyi pénz kellene normál körülmények között fordítanom ételre?

Figyelt kérdés
20-as éveimben járok,néha főznék,albérletbe fogok élni párommal a fizetésem a normál magyar "átlag" fizetést képezi. Kíváncsi vagyok,hogy ki mennyi pénzt fordít ételre saját magának. Albérletesek illetve magyar "átlag" fizetésűek válaszát várom.

2020. máj. 29. 12:24
 1/7 Honexya válasza:
82%
mi ketten, egy hónapban átlagosan kb. 80ezret költünk ételre, de max. 90ezret szánunk rá (ami 3000 Ft-t jelent egy nap, ha a hónap 31 napos).
2020. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Sose számoltam így külön a kaját, de belegondolva egy főre napi 3000 Ft már bőven magas szint.
2020. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan követem, az utóbbi hónapokban 55 és 60 ezer ft között alakult. (Budapest)
2020. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Honexya válasza:
első vagyok, elírtam, 30 napot akartam írni. bocsi. :D
2020. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk négyünknek két gyerekkel kb heti 60 ezer megy el rá.Gondolom 2 főre akkor heti 30 kell biztosan.
2020. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi rendelünk napi menüt elég olcsón, kb 60 ezer/főre jön ki. De ebben az összes étkezés benne van. Mikor főztem, akkor is kb 100 ezer volt 2 főre. Mondjuk ebbe a tisztítószereket, wc papírt is beleszámolom. Nekünk nem érte meg így főzöcskézni, hogy 2-3 napig ugyanazt ettük és az idő is ment vele, csak azért a 20 ezer forintért. Ráadásul így csak tejet, kávét veszek a boltba, semmi felesleges szarságot, mint édesség meg akciós dolgok, itt már le is spóroltam azt a 20 ezret.
2020. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100-150 ezer forint kettőnk "bevásárlása". Ebben benne van minden tisztálkodási és higiéniai cucc is.
2020. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!