Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak ilyen magyar szokás...

Ez csak ilyen magyar szokás ha valaki kicsit is nem átlagos megbámulják mint bálám szamara?

Figyelt kérdés
ápr. 5. 13:30
1 2
 1/14 Metionin ***** válasza:
35%
Nem, inkább rétegszokás. Inkább idősebbek, elmaradottabb területeken élők, valami miatt szűk közösségekben élők pl. extra vallásosak a bámulósabbak mindenhol. Egy átlag tanultabb, városi 30-as már észre se vesz olyasmiket, amin a fentebb említettek kiakadnak.
ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ember függő.
ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Ohh nem kell ehhez eltérni az átlagtól, én totálisan átlagosan nézek ki, mégis napi szinten megy ez:

👁️👄👁️

(És leginkább 40-60 körüli nők bámulnak, szóval nem szexuális érdeklődés vagy ilyesmi - én 30N vagyok)

ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hülye emberek szokása, nem a magyaroké.
ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Aki "kicsit is nem átlagos", az valószínűleg maga vágyik a feltűnésre. Ha pedig valaki polgárt akar pukkasztani, akkor nem kell meglepődni ha tényleg pukkad a polgár. Akit az utcán ilyen szinten megbámulnak, annak azért általában oka van.
ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Engem is megbámulnak. Nyilván azért, mivel máshogy nézek ki.
ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
5# Egy gimis osztálytársam állandóan egy sárga-zöld pomponos sapkában járt évekig, minden alkalomra, minden ruhához azt vette fel. A haja egyik fele vörösre volt festve, a másik maradt az eredeti. A ruhatára meg... Egyértelműen csak fel akarta hívni magára a figyelmet, de folyton fel volt háborodva, ha megnézik. A legjobb az volt, amikor csinált egy táblát kartonból, hogy mit bámulsz, és mindenhova vitte magával, de még az autósoknak is mutogatta 😂😂😂
ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Én bambulok össze-vissza akár átlagos valaki, akár nem. Simán csak fáradt vagyok és elmerülök a gondolataimban. Amúgy meg ami nem általános, esetleg dekoratív, jól nézki vagy csak simán kitűnik a nagy tömegből még jó hogy megnézik. Nem is értem ezt a felháborodást meg ezt a magyarozást se, amit itt levágnak egyesek. Kb már minden rossz tulajdonság csak a magyarokra jellemző egyesek szerint. Holott marhára nem így van. Aki ide ír magyarul feltételezem te is magyar vagy, tehát akkor ezek a rossz tulajdonságok rád is érvényesek vagy te gondolom más vagy?
ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4%
A magyarok ilyenek: mindenki mindenkibe beleköt így vagy úgy.
ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
A kérdező is abba beleköt azokba, akik megnézik őt...Akkor most mi van?
ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!