Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány egyetemet végzett...

Néhány egyetemet végzett ember miért nézi le azokat az embereket akiknek nincs diplomájuk?

Figyelt kérdés
ápr. 5. 13:49
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%
Megkérdezted már tőlük?
ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Igen, egy valakitől megkérdeztem, de nem tudott egyértelmű magyarázatot adni, hogy miért általánosít.
ápr. 5. 13:52
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért amiért néhány(!) szakmunkás lenézi az “aktatologató naplopó irodistákat”.

Vannak akik attól érzik jobbnak magukat hogy másokat lehordhatnak.

ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
90%
Én felnézek az összes tisztességes szakmunkásra, mivel nem tudnám azt a munkát csinálni nap mint nap. Soha, senkivel nem érzékeltettem, hogy diplomás vagyok. Fordítva viszont már megkaptam, kiröhögött a szaki, mert valamihez nem értettem stb. Tapasztalatom alapján sokkal jellemzőbb, amikor a szakmunkások túlkompenzálnak és becsmérlik a diplomásokat.
ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
86%
Embere válogatja. Mostanában egyáltalán nem foglalkoztat, hogy ki kit mire tart. Örülök, ha a saját melómat meg tudom csinálni. Az kicsi plusz, hogy tudom, hogy más nem tudná így megcsinálni. De ez azért van, mert képes vagyok bárkivel együtt dolgozni. Ez volt a legnehezebb és a leghosszabb része a tanulásnak.
ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
12%
Mert a diplomás le tett valamit az asztalra.
ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
És aki szakmunkásként keresi a kenyerét az nem?
ápr. 5. 14:31
 8/46 anonim ***** válasza:
66%
Melyik asztalra? A helyesírásira?
ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
11%
Többre nézem őket,mint akinek nincs. Ez van. 6os voltam
ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
67%
Embert és embert csak sportban lehet összemérni. Az összes többi összemérés nem korrekt és igazságos. Az, hogy valaki mit tanul és mit nem, sokszor nem csak rajta múlik. Nekem több diplomám van, a bátyám sajna a szakmunkás képzőt sem fejezte be és ez nem rajta múlott. Nagyon sok kérdésben őt kérdezem, mert az én gyakorlati érzékem a nullához közelít, ő viszont gyorsan átlát egy csomó dolgot, amiről fogalmam sincs. Simán lehetne neki is több diplomája, de nem volt lehetősége tanulni. Hozzátartozik a dologhoz, hogy gyerekkorunkban nem egy helyen nevelkedtünk és az ő helyzete ilyen szempontból sokkal nehezebb volt.
ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!