Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány egyetemet végzett...

Néhány egyetemet végzett ember miért nézi le azokat az embereket akiknek nincs diplomájuk?

Figyelt kérdés
ápr. 5. 13:49
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
74%
Pedig a diplomáért kva sokat kell küzdeni,tanulni....Nem ingyen kapták :D Már ezért hatalmas tisztelet jár nekik,én képtelen lennék ennyit tanulni.
ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
25%

"Pedig a diplomáért kva sokat kell küzdeni,tanulni....Nem ingyen kapták"


Na igen, annak se volt ingyen, aki megvette.

Nyelvvizsgával együtt. Vagy csak azt vette.....

Most lett benne vádemelés.


Vannak olyan munkák, amit csak diplomával lehet csinálni.... ha ezeket lenézi olyan, akinek nincs diplomája, akkor savanyú a szőlő.....valamint az illető egy bunkó f@sz.


Vannak olyan foglalkozások, amikhez nem kell diploma mégis baromi nehezek , vagy legalábbis akárki nem tudja megtanulni őket.

Pl. utasszállító gép pilótának nem mindenki alkalmas, és oda nem kell diploma.

(Mellesleg jobban keresnek mint én, 2 jogi diplomával.)

ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Na tessék már megint előjött a diplomás meg a 8 általánost végzett hasonlat. A kettő között azért vannak szintek de hát a magyar emberek többsége fekete-fehér gondolkodású.
ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
100%
Én pl. nem nézek le senkit, viszont aki irigykedik (sok ilyen van), hogy mérnök vagyok annak adott a lehetőség hogy ő is elvégezze az egyezemet. A legjobban azt bírom amikor valaki ezt mondja: Neked könnyű mert te mérnök vagy🤣 Persze így születtem nem??
ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Én csak az ilyen általánosító barmokat nézem le mint a kérdező.Ennyi.
ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
55%
Diplomás vagyok az egyetemet végzetteket is lenézem váháhá.
ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!