Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány egyetemet végzett...

Néhány egyetemet végzett ember miért nézi le azokat az embereket akiknek nincs diplomájuk?

Figyelt kérdés
ápr. 5. 13:49
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
#14. Ez nem igaz, hogy hetente kétszer felteszem ezt a kérdést. 1 hetes a regisztrációm és most tettem fel először ezt a kérdést itt.
ápr. 5. 15:58
 22/46 anonim ***** válasza:
29%

#20

Akkor csak tömeg gyártmány asztalról beszélünk??

Azt hittem valami minőségibb dologra tett le valamit az a diplomás, ha már egyszer nem szakadt össze.


(Mellesleg az olyan gyárakban is van 2 kezi melós, mert a mérnökök gépei sem tökéletesek vagy nem képesek pótolni a szakértelmet, csak ész nélkül csinálják ami a programjuk és feladatuk)

ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

22

Vicceltem, nyugi. :)) Értettem a felvetést és egyébként tök frappáns is volt.

ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy hogy nem általánosítasz hanem azt írod hogy néhány diplomás. Köszönjük. Üdv: a diplomások akik nem nézik le akiknek nincs.
ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs diplomám,de több felsőfokú nyelvvizsgám és 2 szakmám igen. Én elfogadom,hogy ez kevesebb,mint az egyetem, ez egy alacsonyabb fokozatú végzettség. De én választottam,mert nem akartam egyetemre menni és sosem akarnék felelősségteljes munkát csinálni. Bele is őrülnék. Még takarítani is szívesebben mennék. Úgyhogy ez van, én teljesen jól elvagyok. Megérteném,ha valaki "lenézne", bár ezt még nem igazán tapasztaltam.
ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
31%

Azért regisztráltál, hogy ezt a hülye kérdést fel tedd?Kár volt regisztrálnod nélküled is van jópár idióta kérdés feltevő.

Egyetemet végeztem de csak az ilyen általánosító f.szkalapokat nézem le mint te kérdező.

ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Ez egy kérdezős-válaszolós oldal, szóval miért ne írhatnám ki amire választ szeretnék kapni? Egyébként meg értelmiségi ember létedre eléggé alpári megnyilvánulásra vagy képes.
ápr. 5. 21:41
 28/46 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy valaki segédmunkás vagy egyetemi tanár még nyugodtan lehetnek alpári megszólalásai nem Te fgogod eldönteni ezt kis általánosító barátom.
ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Hála Istennek nem vagyunk barátok.
ápr. 5. 23:28
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét táborban,diplomások és nem diplomások között is vannak akik lenézik a másik oldalt,ilyen mindig is lesz.Perspektíva tágításra lenne szükségük ahhoz,hogy megértsék,nem érdemes általánosítani.
ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!