Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent pontosan az érzelmi...

Mit jelent pontosan az érzelmi roncs kifejezés?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
72%

Többféle módon is értelmezhető. Azt nem tudom, mire gondolt aki neked mondta.


Én saját magam szempontjából arra gondolok, hogy ki vagyok ábrándulva a világból, kiábrándítanak az emberek, a szexuális aberráltak, azok akik pofátlan módon hazudnak.. egyszóval nem látom azt, hogy a világ egy jó hely lenne.


Illetve sokszor jutnak eszembe szarságok ami miatt sírni lenne kedvem, de igazából nem teszem meg, csak úgy "nyomaszt" a gondolat.


Bennem az is megvan, hogy tökre nem tudnék jól kezelni egy szeretet kapcsolatot, mert meg kell tanulni szeretni is egészséges módon.. csak nem mindenki tud. Meg el is kell tudni fogadni, ha netán kapsz.


Én ilyen dolgokat értek alatta, mert én rám ezek igazak.


Azt hogy más mit ért, nem tudom de nem lehet kb. Megválaszolhatatlan a kérdésed.

ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!