Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi életúnt,...

Miért van ennyi életúnt, kötekedő ember a Gyakorin?

Figyelt kérdés

pl ha kérdezek valamit, és véletlenül a teló miatt becsúszik egy helyesírási hiba.

Egyből betalál egy gyökér, aki nem értem miért ír a kérdésem alá, ha érdemleges választ nem ad, de egy betűbe veleköt.

Értem itt a megéri angolt tanulni kérdésem, 10-es reakcióját.

Oké hogy sz@r az életük, de ez nem Facebook, hogy egyből a hibát keressük.

Egyáltalán miért írnak az ilyenek a kérdések alá?



ápr. 8. 12:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%

Az online világban könnyebb kiadni a gőzt anonim módon, mint élőben.

De nem minden rovat egyforma.

A tudományok rovatban általában értelmiségi, segítőkész emberek írnak.

Viszont legnagyobb viták a "Felnőtt párkapcsolatok" rovatban vannak. Ott több frusztrált férfi/női kommentelő van.

ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%

A magyarok többsége a való életben is ilyen. Löttyedtek, lepukkantak, vagy utálják a munkájukat, de ahelyett hogy tennének azért, hogy jobb legyen, csak kötekednek meg fölényeskednek.


Ez pedig egy lejtmenetben lévő oldal, ahova már zömében átlagos képességű frusztrált emberek jönnek fel megmondani a tutit.


Én is pár órája írtam ki kérdést, az egyik hozzászólónak sem sikerült értelmezni a kifejtést, a másik meg csak beszólt vmi baromságot - neki már nem is reagáltam.

De pl. most láttam régi kérdés, egy fiatal srác kérdezte, hogy rövidnadrágban és harisnyában szeretnek biciklizni. Erre a többség nekiugrott, hogy "hova fajul a világ" :D

Talán ha 1 ember volt, aki írta, hogy vszínűleg a srác férfi harisnyanadrágra gondolt, de nem baj, a többi idióta úgy hörgött, hogy azt sem tudta, miről van szó. Na, kb, ez a szint itt.

ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%

utolsó vagyok, a lényeg lemaradt.

Ahogy az első is írta, egy anomin netes oldalon nyilván könnyebb kötözködni.Nem fog odamenni az utcán belekötni idegenekbe, mert pár órán belül összevernék, itt viszont nincs következmény.

ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Unatkoznak, sikertelenek, nincsenek hobbijaik... A Családi kapcsolatok kategória szerintem mostanában a legdurvább. :D Főleg, mióta egy troll kb. másfél két éve folyamatosan, egész nap ontja magából a kamu sztorikat, ugyanazt a pár alaptörténetet ismétli kisebb-nagyobb változtatásokkal, direkt ilyen megosztó témákban. Simán felismerhető. A legtöbben szerintem vágják, hogy kamu, mégis válaszolgatnak, mintha igaz lenne, és egymásnak ugranak. Ez azért elég jól mutatja, hogy pont emiatt járnak ide sokan. Mindegy mi a sztori, mindegy, hogy igaz e, csak lehessen egymás nyakának ugrani.
ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
4, lásd a mai ballagós sztorit...
ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
Mert aki boldog és elégedett, annak van jobb dolga, mint itt lenni.
ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Ezt értem, de erre eddig ott volt a Facebook.

Ha kérdezek valamit, és nem tud segíteni a válaszadással, mi értelme belekötni a másikba? :)

Mert elírt a telóm egy betűt, akkor már szerinte magyarul kellene megtanulnom, nem angolul.

Sose fogom megérteni.

Aki ékezet nélkül ír, én abba se kötök bele, hanem segítek, ha már válaszolok.

ápr. 8. 12:57
 8/27 A kérdező kommentje:

#6-os.

Boldog és rendezett életem van, de szeretek gyakorizni, és másokon segíteni ha tudok.

Ez a kettő nem függ össze.

ápr. 8. 13:00
 9/27 anonim ***** válasza:
73%

Én tudod, mit utálok? Van valami, amihez értek, amiből élek, válaszolok szakmai kérdésre. Jön egy laikus, kioszt, lehülyéz, és mivel ő hangosabb, neki nyomatják a zöldet, az én helyes válaszaim meg a béka segge alá vannak pontozva. Nem tud hivatkozni arra, miért hazudto meg, én alátámasztom, amit írok... aztán eltűnik, mint szürke szamár a ködben, mert az istennek be nem ismerné, hogy tévedett.

tess, az utolsó:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__gyas-..

ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

8: Szerintem összefügg. Te lehet, hogy ezért vagy itt, de a nagyobb rész nem. Sokan unatkoznak és még arra sem képesek, hogy valami 'értelmes' elfoglaltságot találjanak.

Itt aztán kiélhetik magukat, jobban, mint fb-on vagy máshol, ahol azért legtöbbször arc és egyéb adatok is láthatók.

Én konkrét kérdésekkel jöttem ide, úgy ismertem meg az oldalt, hogy kérdeztem. Azóta leginkább röhögni térek be. Az oké, hogy hülye kérdésre hülye válasz, de még a legnormálisabb, legártatlanabb kérdezőket is úgy ki tudják osztani.

ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!