Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi életúnt,...

Miért van ennyi életúnt, kötekedő ember a Gyakorin?

Figyelt kérdés

pl ha kérdezek valamit, és véletlenül a teló miatt becsúszik egy helyesírási hiba.

Egyből betalál egy gyökér, aki nem értem miért ír a kérdésem alá, ha érdemleges választ nem ad, de egy betűbe veleköt.

Értem itt a megéri angolt tanulni kérdésem, 10-es reakcióját.

Oké hogy sz@r az életük, de ez nem Facebook, hogy egyből a hibát keressük.

Egyáltalán miért írnak az ilyenek a kérdések alá?



ápr. 8. 12:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

20: Ez durva, napi 42 kérdés :D És még azt hittem, hogy én sokat gyakorizok.

Bennem sokszor felmerült, hogy ezek a hiperaktív és nagyon troll gyakorisok, (akiket ráadásul soha nem is tiltatnak) maguk a moderátorok :D

ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

19, névvel egyikük sem vállalja...

Én ezer százalékra biztos vagyok be,,e hogy itt a nagy többség vetít. Majomkodik, hogy neki nem ugat a szülő, lelép, ha egyet szól a főnök, stb. A való életben egészen más a tapasztalatom...

ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#21 Amúgy kezdem azt hinni, hogy már direkt erre megy az illető. Korábban is feltűnt már, hogy vannak akik több mint 10.000 kérdést feltettek. De a Gyakori matekzseni népe leoltott azonnal, hogy az oldal indulásától számítva osztva a kérdések számával az csak napi 10 kérdés ami már nem is sok... :D:D:D Röhej.
ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
#21 Amúgy bennem is erős a gyanú, hogy 1-2 kérdezőnek moderátori rangja van. Leírnám a tapasztalataimat, de törölnék a választ úgyis :D
ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
azért kötekednek,mert irigyek.
ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a kérdésről szóló tagok pörgetik az oldalt úgy igazán, ők generálják a kattintások nagyját, illetve az itteni forgalom nagy részét. Szóval, hiába nem tesznek jót az itteni morálnak, hangulatnak, űzik el a normális tagokat, az oldalnak mégis ez a réteg kell, mert ők aktívak, és tartják fent a honlapot. Az más kérdés, hogy közben a hírnéven kisebb csorba esett...


(nekem is vannak tapasztalatim, amit 1x le is írtam, és nemcsak, hogy 5 percen belül törölték azt a válaszom, de még egy figyelmeztetést is kaptam, szóval ezt most inkább mellőzném)

ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#26 Sajnos ez a jelenség mindenhol általános.


Nem politizálni akarok, de a kormánypártok sem a 3 diplomásokat igyekeznek megnyerni maguknak, hanem az "egyszerű" embereket akik eleve többen vannak. TV-ben sem ismeretterjesztő, tudományos filmeket adnak, hanem nagyrészt trash reality-ket meg "tehetség" kutatókat.


De már egy "tehetség" kutató sem arról szól, hogy ki a jobb, hanem arról, hogy hogyan alázzák a sok szerencsétlent, aztán a válogatás után igyekeznek minél rövidebb idő alatt zárni a műsort.

ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!