Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik velem ? Bohócot...

Mi történik velem ? Bohócot csinálok magamból

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok, nagyon sikeres voltam a nőknél, rengeteget csajoztam. Nincs gond a külsőmmel, a humorommal, összességében nem itt a baj.

Nem rég lettem egy új munkahely tagja, középvezető vagyok. Itt megismertem egy nőt, akibe fülig belezúgtam. Egy csók volt köztünk, semmi más. Miatta elváltam, új életet kezdtem, pedig sose ígért semmit. Sőt.... mindig mondta, hogy nem.

Már egyszerűen bohócot csinálok magamból.

Mióta egyedül élek mindent megosztok vele, mindig mondja menjek ismerkedni. Sokáig nem jártam, lassan 1 éve vagyok egyedül.. mindig őt akartam, neki is mondtam, azonban ő mindig mondta menjek ismerkedjek. Kb 3 hete voltam egy lánnyal, de csak egy kávét ittunk meg. Nem meséltem el neki, mivel én csak azért mentem, hogy hátha kirángat ebből és pontosan tudtam, hogy ha elmondom az lesz, hogy őt hagyjam azzal, hogy szerelmes vagyok, ha közben csajozok.


Végül elmondtam neki és ez is lett a vége.


Mindenkire feltekeny vagyok, a munkahelyen is látják rajtam, már rajtam röhögnek.

Közben a nő akiért odáig vagyok kozli , hogy semmi közöm hozzá ő kivel ebédel, menjek a k.rvaimhoz, neki sincs semmi köze ehhez.


Egyszerűen megorulok .... mi a sz.rt csináljak???


ápr. 8. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A válást tekintsük ettől független dolognak, mert nem lehetett valami stabil házasság, ha egy csók képes volt kizökkenteni belőle.

Mit csinálj? Először is nyugodj meg, de tényleg. Ülj le és vegyél legalább három nagy levegőt (de lehet több is), ha jól esik! Vegyél elő egy papírt és egy tollat és írd ki magadból az érzéseidet! Nem kell, hogy legyen benne bármi logika is, írd, ahogy jön! Azt is feljegyezheted, hogy mik az erősségeid, mikben kell fejlődnöd emberileg, milyen értékeket tartasz fontosnak és a külsőn kívül mi fogott meg a munkatársadban. Ne csak pozitívumokat, de negatívumokat is gyűjts róla, hogy reálisabb képet kapj róla!

Másik tanácsom, hogy ne vegyél róla tudomást! Szörnyen nehéz, de ha ez az ajtó zárva van előtted, akkor igenis másikat kell keresni és addig kell menni, míg egy nyitottat nem találsz. Ignoráld a munkahelyeden, ne nézegesd a profilját se! Idővel könnyebben fogod tudni kezelni! Kitartást!

ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Jól megszivatott a csaj.

Csak szórakozott, te meg eldobtál mindent. Szégyeld magad.

ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Na nekem ezért nem lesz soha kapcsolatom. Ha beledöglök akkor se.
ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

3-as!


Miért nem lesz soha kapcsolatod? Hogy jön ez ide?

ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Látja, hogy a kérdező milyen h*lye volt.
ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező hibájából szerintem nem azt a konklúziót kell levonni, hogy fúj párkapcsolat, hanem azt, hogy meg kell tanulni mindenkit a maga helyén kezelni.
ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Halvány fogalmam sincsen, hogyan lehet vkibe ennyire belezúgni, talán előre tudja, mikor, merre megy a DAX, vagy mi???

Nekem teljesen más a gondolkodásom:

Nem kellek->akkor hülye->akkor nem is kell.

ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
A csajnál azért feltehetőleg nem stimmel valami mentálisan.Egyébként 44 évesen annyit tudok mondani,hogy egyetlen nő sem ér annyit,hogy fülig szerelmes legyél belé!
ápr. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.Még annyit,hogy a csajnak valahol tetszik,hogy szerelmes vagy belé,ezért krvázza le a többi nőt,másrészt meg ha ilyet mond,hogy menj csajozni,akkor túl soknak tart.Szóval mint írtam,semmiképp sem éri meg.
ápr. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Magyarul, a farkad irányított kérdező, és egy hülye picsa miatt eldobtál mindent.

33 évesen, több eszed lehetne...

ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!