Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi történik akkor, ha a baba...

Mi történik akkor, ha a baba végig alszik nst-n és akármit csinálok vele nem ébred fel?

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnézik uh-n
2022. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Engem elkükdtek sétálni meg csokit enni és vissza kellett mennem azthiszem 1 óra múlva
2022. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Engem is elküldtek sétálni, mondták, hogy egyek csokit, vagy igyak kólát. Utána megismételték.
2022. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól megringatta a szülésznő oldalra a hasam, meg ilyen "sokkoló" szerűt rakott a hasamhoz, ami ultrahangot bocsát ki és felébresztették. De volt hogy még így is aludt tovább, visszamentem fél óra múlva.
2022. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Ha a gyereket erőszakkal ràzzàk fel, az màr hibàs nst eredmènyt okoz, mert a nevèben is benne van, hogy non stressz teszt.

Vagy meg lehet kèsőbb ismètlni a vizsgalatot, vagy ultrahangozni lehet helyette.

De Magyarorszagon indokolatlanul gyakran nstznek, egy alkalom simàn ki is maradhat.

2022. jún. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Indokolatlannak tűnik, ha minden rendben, de ha épp elcsípnek valami gondot, akkor meg jó hogy ilyen gyakran vizsgálnak...
2022. jún. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hányadik hétben vagy. nekem szinte mindet átaludta, a 40. héten ránézett uh-n az orvos, azt mondta ha a kövi is ilyen lesz akkor beküld a kórházba. végül spontán indult.
2022. jún. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!