Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni annak, aki...

Mit lehet tenni annak, aki nem igazán szereti az embereket, de mégis együtt kell velük működnie az életben?

Figyelt kérdés
ápr. 9. 00:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul veheti, hogy társadalomban él, annak a része, tehát nem zárhatja el magát teljesen minden embertől. Ezek után erőt vehet magán és együtt élhet a világgal.
ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%
Ja csak az abaj hogy en 70 kg vagyok o meg 120, ugyhogy a felemelés nem opcio
ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

8 munkahelyen fordultam meg.


Igen bennem is van hiba jócskán.


De próbáltam alkalmazkodni kedves lenni még ha nehezemre is esett. Mert munka az kell. És valahogy az életben is szükség lesz valaki segítségére.


De sehol nem voltak jó kollégáim úgy éreztem a legtöbb helyen, hogy sz@rba sem vesznek, és így első pillanattól kezdve utáltam.,


Végre találtam olyan munkát ahol igazából egyedül vagyok, egyedül dolgozok, nem igazán szólnak bele a munkámba.!!! ---> volt ahol hiába kerestem 2x ennyit, idegileg kész voltam.

ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Es milyen az a munka ahol egyedul lehetsz?
ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Határ szabása magam köré.
ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%
4-5 ev munka, aztan 1 ev szunet mert kezdek megzakkanni
ápr. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Veled van a baj legfőképp, szóval magadban keresd a hibát.
ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!