Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy olyan...

Miért van az hogy olyan embereket felvesznek egy munka helyre akik alkoholisták részegen mennek dolgozni szarul dolgoznak felvesznek egy munka helyre engem meg nem? Tapasztalat dolgoztam vele együtt korábbi munkahelyen is mindig részegen jött be

Figyelt kérdés

Már reggel 6-kor olyan részeg volt hogy egy helyben megállni nem tudott reggel 6-kor. Akkor így dolgozni?ugyanarra a munka helyre engem nem vettek fel őt igen


Mit csinálok rosszul?


2023. ápr. 12. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ismerős kb 2 km-re van az a munkahelyem ahol voltam (kirúgtak) vissza akartam menni…de inkább felvettek 2 alkeszt…az sem baj ha nem mindennap járnak dolgozni, nálam az is baj volt ha 5 percet pihentem, szóval hagyd inkább…gettó ország ez. Akinek van egy csepp esze na az már nem is itt van.
2023. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Rosszul adod elő magad interjún.
2023. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ilyenkor mindig a tapasztalat szól az adott ember mellett. Főleg építkezéseken, vagy ahol motoros szerszámokat kell használni. Az az igazság, hogy pityókásan sunyiba töltögetve lehet így viszonylag "normálisan " is dolgozni. Bár ne így lenne. Ha nem csinál balesetet, elvégzi a munkát lehet inkább választja az adott személyt, mint egy fiatalt, aki szerinte gőze sincs a dolgokról, sokáig tartana betanítani, csak nyűg meg hátrány lenne.

Az is jellemző, hogy személyesen ismeri az illetőt. Jobban megbízható számára, mert az a vállalkozó aki tudatosan magához vesz egy alkeszt ott más problémák is vannak. Nem hivatalos valami, nem szabályos ahogy valamit csinálnak, nincsenek papírok, engedélyek. Ami akár egy fiatal tapasztalatlannak is szemet szúr. lehet én is felvenném inkább az alkesz szomszédot aki tudja, hogy maszatolok de úgysem érdekli, mint egy "tapasztalatlan" idegent és a végén megütöm a bokámat.

2023. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Nálunk a sofőr klánnál mindig egy jó felessel kezdjük a műszakot...

Nincs ebben semmi elítélendő... Hát ennyi öröme se legyen az embernek?!

2023. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Azért utolsó, a lehúztam egy felest és az atom részeg között van különbség.
2023. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, nem te csinálod rosszul.

Az olyan munkahelyek, ahol beb@szva is be lehet menni, nem érnek semmit. Mert mégis milyen feladatot lehet rábízni egy fosrészegre, anélkül, hogy kárt, balesetet okozna?

Na meg az alkeszok kb minden másnap táppénzen vannak a pia miatt...

2023. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
5: Autót vezetni egy lehúzott felessel sem tolerálható.
2023. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Ezen már én is gondolkodtam, mert engem is dühít, hogy míg a normális munkaerő nem kell, az alkesz, megbízhatatlan, elkéső, lógós, kint cigizős, folyton trehány meg igen!


És szerintem ennek több oka lehetséges:

1. vagy csókos az illető (valakinek a valakije, ezért muszáj eltűrni)

2. vagy baromi jófej haver mindenkivel beleértve a főnököt is és kell egy bohóc a csapatba,

3. vagy olyan szakképzettsége/végzettsége/szakértelme/tapasztalata van, ami miatt megéri elviselni a hibáit, trehányságát is.

2023. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos így van ez. De alkeszok között nem is lenne olyan jó buli dolgozni.
2023. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8 Meg az ilyen altalad leirt trehanyfajta nem jelenthet veszelyt a felettes poziciojara sem + valszeg olyan igenytelen, hogy konnyen lehet iranyitgatni es nem tul magas a berigenye sem.
ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!