Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem számít milyen katasztrófa...

Nem számít milyen katasztrófa fogja sújtani az embereket, azok a gyerekek akik bele születtek képesek lesznek együtt élni vele és nevetve játszani. Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 22:02
 1/2 anonim válasza:
Szerintem igaz. Elég megnézni sok ázsiai ország szegényebb részeit. Nyomorognak, európai szemmel nézve lehetetlen körülmények között élnek, mégsem fogynak. Az ember igényeit a lehetőségei szabják meg leginkább. Akik mélyszegénységbe, nyomorba születtek, az alacsony igényeik miatt ugyanúgy lehetnek boldogok. Sokan már annak is örülnek, ha egyik nap nem 16 órát kellett dolgoznia, hanem mondjuk 12-t, aztán fütyörészve megy haza jókedvében.
2014. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szerencsére megtehetem, hogy matchbox kisautókat vegyek a gyereknek. Ha benn vagyunk a szobájában, szeret azzal is játszani.

De ha kint vagyunk az udvaron, vagy a kertben, akkor egy falevélből, vagy a sóder egy két nagyobb kavicsából lesz autó, és már brummogva, meg szirénázva tolja is a kavicsot.

Egy katasztrófában születettnek az lesz a bázis, ahhoz viszonyít...

2014. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!