Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy reagálnátok ilyen helyzet...

Hogy reagálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagybátyámnak az ügyét kellett rendezni elmentem a háziorvos rendelőbe ahol várni kellett nem voltam oda valósi ezért szerettem volna hamarabb végezni nyilván a mellettem üllő,várakozó roma nőnek ez nem tetszett látszott rajta hogy mit képzelek én magamról hogy én akartam sietni hamarabb túl lenni rajta végülis előre engedett bár nem szívesen.

Pofátlanság volt tőlem megelőzni egy helyi lakost?


2023. márc. 19. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy az volt. Másnak is ugyanolyan fontos a saját dolga, mint neked a tied. A papírokat ki szokták adni soron kívül nálunk, de ehhez nem tolakszik előre senki.
2023. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Itt se volt tolakodás csak egyszerre indultuk úgymond én meg megkértem engedje meg hogy én menjek előre várhattam volna még de én így döntöttem 😅
2023. márc. 19. 08:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedtem volna meg a helyében. Bunkó dolog volt.
2023. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát igen értem elhiszem
2023. márc. 19. 08:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"csak egyszerre indultuk". Orvosnál (ha nincs időpont) nincs ilyen. Érkezési sorban kell menni, szóval, de tolakodtál. Ahhoz meg senkinek semmi köze, hogy nem vagy helyi, semmit sem változott azon, hogy ki mikor megy be
2023. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem te tetted fel a múltkor a automata pénztárnál sorbanállós kérdést?

Nagyon hasonló.


Semmi köze, hogy helyi lakos, vagy nem, ahhoz van köze, hogy ki jött előbb, ki van soron, kinek van joga előbb jelentkezni.


Szerintem szépen kérni nem gáz, ha valóban indokolt, pl. munkába kell meenned, de belehazudni a szemébe, csak mert nem akarsz várni, az kiba-szott nagy taplóság. Az ilyennek azt kívánom, hogy az ezerszeresét kelljen orvosnál várakoznia saját ügyében nagy szenvedések között.

2023. márc. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Bunkó dolog azt feltételezni, hogy a te dolgod fontosabb, sürgősebb a másikénál, úgy, hogy semmit nem tudsz róla (nyilván ha a kezedből áll ki a kés, akkor megkérdezheted azt, aki a jelek szerint legrosszabb esetben eltörte a lábát, hogy előre enged-e a sürgősségin, de itt nem voltak ilyen egyértelmű jelek a helyzetek súlyosságát illetően). Zárójeles megjegyzés:

enyhítő körülmény, hogy te legalább megkérdezted, nálunk az anyukák bevett szokása, hogy beállítanak, és bemasíroznak a kölykükkel, mint valami császárné, mert nyilván a gyerek fontosabb mint ott bárki, egy percet se várhat. Nyilván előre engedném őket mert nekem nagyobb a tűrőképességem mint a picinek, de ez a becsörtetés önmagában szerintem iszonyatosan bunkó.

2023. márc. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát igen biztos nem így kellett volna reagáljak utólag már mindegy akkor ezen nem gondolkoztam sajnos.
2023. márc. 19. 09:10
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen megértem vannak olyan anyukák akik a gyereket felhasználva akarnak elsőbbséget élvezni ez se szép dolog ilyet csinálni elhiszem.
2023. márc. 19. 09:12
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem
2023. márc. 19. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!